مبل شویی

مبل شویی از جمله خدمات نوین قالیشویی عابدینی است. این روزها بخش اصلی و پر استفاده از هر خانه و دفتر کاری، مبلمان آن است. در واقع سبک زندگی امروزی، باعث شده است که مبل‌ها بیش از فرش‌ها در معرض آلودگی باشند. در گذشته‌ای نه‌چندان دور مبلمان کثیف شده، راهکاری جز تعویض روکش یا خود مبلمان نداشت. این موضوع به‌خصوص درباره مبلمان با رویه پارچه‌ای یک واقعیت انکار ناپذیر بود. اما امروزه تجهیزات مناسبی برای مبل شویی فراهم شده است؛ که نتیجه کار را رضایت‌بخش می‌کند. البته هنوز هم شستشوی مبل در خانه و بدون تجهیزات لازم، کاری تقریبا غیر ممکن است؛ که اگر هم آن را انجام دهید؛ قطعا نتیجه کار رضایت بخش نخواهد بود. به همین دلیل خدمات مبل شویی از جمله سرویس‌هایی است که مورد توجه مشتریان قرار گرفته و قالیشویی عابدینی نیز آن را به صورت کاملا تخصصی ارائه می‌دهد.

مبل شویی در محل

شستشوی مبل‌های شما در محل شما انجام می‌شود. در واقع حمل و نقل مبل‌ها برای شستشو کار معقولی نیست؛ و بهتر است که دستگاه‌های شستشو را به محل مبلمان بیارویم. همچنین دستگاه‌های شستشوی مبلمان به دلیل ویژگی‌های خاص خود این امکان را فراهم کرده‌اند که مبلمان شما بدون تغییر مکان و به سرعت شسته شوند. شستشوی مبلمان در محل کمک می‌کند تا مبلمان شما خیلی سریع و بدون هزینه حمل و نقل، شسته شود.

خشکشویی مبلمان

یکی از اصول اساسی در شستشوی مبلمان، خشکشویی آن است. در واقع اگر تجهیزات خشکشویی مبلمان طراحی نشده بود، امکان شستشوی مبلمان در محل نیز وجود نداشت. دستگاه‌های خشکشویی مبلمان به کمک روش مکش، این اجازه را می‌دهند که کار شستشوی مبل‌ها بدون کمترین آلودگی و با کمترین میزان نفوذ رطوبت به سطوح داخلی مبلمان انجام شود. در نتیجه مبلمان شسته شده به این روش تنها ساعاتی پس از شستشو خشک شده و قابل استفاده هستند. طبیعتا این موضوع برای مبلمان دفاتر اداری از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مواد شوینده درجه یک

ما در قالیشویی عابدینی برای شستشوی مبل‌های شما از بهترین مواد شوینده خارجی استفاده می‌کنیم. پارچه‌های مبلی، معمولا دارای حساسیت بالایی بوده و به راحتی زیبایی اولیه خود را از دست می‌دهند؛ در این شرایط استفاده از یک ماده شوینده با کیفیت و مناسب بسیار مهم است. مواد شوینده غیر استاندارد، به راحتی می‌توانند موجب کاهش کیفیت بافت رویه مبلمان شده و به مرور به آن آسیب بزنند. قالیشویی عابدینی خدمات مبل شویی را با استفاده از شوینده های با کیفیت بالا و بدون حساسیت برای شما و کودکان و حیوانات خانگی شما انجام می‌دهد.

تجربه و مهارت تکنسین‌ها

در کنار استفاده از بهترین دستگاه‌های شوینده و با کیفیت‌ترین مواد شوینده، این تجربه و مهارت تکنسین شستشو است؛ که باعث می‌شود نتیجه نهایی کار رضایت بخش باشد. انتخاب شدت مکش مناسب برای دستگاه با توجه به استحکام و ضخامت مبلمان، انتخاب برس شستشو با درجه زبری مناسب با توجه به نوع پارچه مبلمان و میزان کثیفی آن و در نهایت انتخاب درست نوع و میزان ماده شوینده، از اولین مواردی است که یک تکنسین مبل شویی باید با آن آشنا باشد. همچنین بسیار مهم است که این تکنسین بتواند با مهارت کافی با دستگاه مبل شویی کار کرده و کار شستشو را انجام دهد؛ تا نتیجه نهایی مثبت بوده، کمترین بهم‌ریختگی و آلودگی در محیط ایجاد شود؛ و رضایت نهایی مشتری جلب گردد.

چرا مبل شویی در قالیشویی عابدینی؟

روش کار ما به‌گونه‌ای است که مبل شسته شده تا عمق 2 سانتی متری از سطح مبلمان کاملا تمیز می‌شود. همچنین این کار به شکلی انجام می‌شود که هیچگونه آسیبی به مبلمان شما وارد نشود. حضور به موقع تکنسین‌های قالیشویی عابدینی در محل شما، شستشوی فوری و باکیفیت مبلمان و در نهایت تعرفه مناسب انجام کار، تضمینی بر رضایت نهایی مشتریان خواهد بود.

علت انتخاب قالیشویی عابدینی

تضمین کیفیت خدمات

قالیشویی عابدینی با استفاده از کادری مجرب و دستگاه‌های به‌روز، خدمات خود را در زمینه فرش شویی و سرویس‌های وابسته تضمین می‌نماید؛ و در همه مراحل کار از کیفیت فرش‌های مشتریان مراقبت می‌کند.

نوبت دهی اینترنتی

برای ساده شدن مراحل درخواست سرویس از قالیشویی عابدینی، می‌توانید ثبت سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهید. نوبت دهی اینترنتی در وب‌سایت قالیشویی عابدینی، در این زمینه به کمک شما می‌آید.

پرداخت اینترنتی

در سایت قالیشویی عابدینی شما میتوانید هزینه خدمات دریافتی‌تان را از طریق درگاه بانک به صورت آنلاین پرداخت کنید. مشتریانی که از این سیستم برای پرداخت استفاده کنند از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد.

کارخانه قالیشوی عابدینی

- عضو رسمی قالیشویان تهران (مجاز)
- با شماره پروانه : 232
- و کد شناسه صنفی : 0445767061
- تحویل 48 ساعته
- صد در صد بدون مواد (با تضمین کتبی)
- متخصص در شستشو قالی ابریشم، گل ابریشم و دستباف با دستگاه مخصوص

خدمات

- شستشو با عالیترین و نازلترین قیمت
- لول + اتو = کاور
- تحویل 48 ساعته بدون تعطیلی
- سرویس سراسر تهران بزرگ
- خشکشویی مبل، خوشخواب، موکت بادستگاه رادکتور و شامپوی خارجی (در محل)