شستشوی فرش

شستشوی فرش در قالیشویی عابدینی

یکی از اصلی‌ترین خدمات قالیشویی عابدینی، شستشوی فرش است که در قالب سرویس‌های شستشوی فرش دستباف، ماشینی و ابریشمی به مشتریان عرضه می‌شود. تمامی مراحل شستشو در این مجموعه با تجهیزات مدرن انجام شده و سعی می‌شود خدماتی با کیفیت بالا به همشهریان عزیز ارائه شود. ارزانترین قیمت و سرویس رایگان حمل و نقل از جمله فاکتورهایی هستند که قالیشویی عابدینی را نسبت به سایر قالیشویی‌ها متمایز می‌سازند. شستن فرش به عنوان اصلی‌ترین سرویس کارخانه قالیشویی عابدینی، تقریبا محبوب‌ترین خدمت در بین مشتریان ماست. در نظرسنجی‌های اختصاصی این مجموعه مشخص شده است که بخش اعظمی از مشتریان، درصد رضایت‌مندی بالایی از خدمات ما دارند و این موضوع نشان‌دهنده آن است که ما توانسته‌ایم بهترین خدمات را در زمینه فرش شویی به مشتریان خود ارائه دهیم.

شستن فرش در ارزان ترین قالیشویی تهران

شستشوی فرش در فرش شویی عابدینی به عنوان ارزان ترین قالیشویی تهران تنها یک خدمت ساده نیست؛ بلکه ما با ایجاد هماهنگی کامل بین اعضای خود و استفاده از حداکثر تجربه و توان کارکنان در زمینه ارائه این خدمت، می‌کوشیم خاطره‌ای خوب را در ذهن مشتریان خود شکل دهیم. شستشوی فرش در قالیشویی عابدینی تلفیقی از دانش، تجربه، هنر، مدیریت حرفه‌ای و تعهد است.

خدمت شستن فرش در قالیشویی عابدینی به عنوان بهترین قالیشویی تهران با انتخاب بهترین شوینده‌ها که متناسب با نوع و جنس فرش هستند آغاز می‌شود. ضمن اینکه دیگر خدمات این مجموعه مانند پرزگیری فرش نیز با دستگاه‌های مخصوص و به صورت تخصصی و حرفه‌ای انجام خواهد شد. ذکر این نکته نیز الزامی است که قالیشویی عابدینی فرآیند فرش شویی را مطابق با اصول اسلامی انجام می‌دهد. تمامی فرش‌هایی که وارد پروسه شستشو می‌شوند؛ بعد از خشک شدن و بعد از تاییدیه واحد کنترل کیفیت، به صورت لول و کاور شده توسط سرویس پخش مجموعه، درب منازل به مشتریان در تهران و کرج تحویل داده خواهند شد. دقت در اجرای این پروسه و تدوین دستورالعمل‌هایی که مراحل انجام کار را ساده و منظم می‌کنند؛ باعث شده که کیفیت خدمات قالیشویی عابدینی در طول چندین سال فعالیت ارتقاء پیدا کند.

شستن فرش در ارزان ترین قالیشویی تهران

ماهرترین تکنسین های شستشوی فرش

با وجود تمام این عوامل و توجه به فرآیند شستشو، کسب موفقیت و جلب رضایت مشتری، بدون بهره بردن از تجربه تکنسین‌های ماهر امکان‌پذیر نیست. تکنسین‌های شستشوی فرش در قالیشویی عابدینی که بعضا به عنوان ارزان ترین قالیشویی تهران نیز شناخته می‌شود؛ با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه شستشوی قالی و مبل شویی، شناخت کاملی از انواع فرش داشته و می‌توانند بهترین روش و بهترین مواد شوینده را برای هر فرش انتخاب کنند. استفاده از حجم کافی از مواد شوینده نیز فاکتوری است که در زمان قالی شویی باید به آن توجه کرد. تشخیص این میزان نیز به عهده تکنسین‌های خبره این مجموعه است.

مدیریت حرفه‌ای و تعهد در قالیشویی تهران

شستشوی فرش یک کار تخصصی است. این در حالی است که قالیشویی‌ها علاوه بر تخصص در شستشو، نیازمند مدیریت درست فرآیندها و پایبندی به تعهدات کاری خود هستند. در واقع وقتی صحبت از شستشوی فرش‌ها به صورت انبوه می‌شود؛ مسئله مدیریت، زمان‌بندی و دریافت و تحویل فرش‌ها تبدیل به موضوع بسیار مهمی می‌شود. مدیران قالیشویی عابدینی به عنوان بهترین قالیشویی تهران، می‌کوشند بهترین تجربه را برای مشتریان خود فراهم کنند. بر مبنای همین سیاست‌ها، کلیه مراحل انجام خدمات از دریافت سفارش گرفته تا حمل فرش‌ها از مبدا به مقصد و بالعکس، شستشو و خشک کردن و تحویل آنها به مشتری، در یک فرایند کاملا مدیریت شده انجام می‌شود.

ما در قالیشویی عابدینی، فرش‌های شما را با دقت بسیار زیاد، به صورت لول شده، به محل شستشوی فرش برده و با همان دقت و حساسیت آنها را می‌شوییم و خشک می‌کنیم. در مرحله آخر نیز آنها را به صورت لول و کاور شده و در زمان تعیین شده از سوی مشتری به او تحویل می‌دهیم.

مراحل مهم در شستشوی فرش

فراموش نکنید که هرگز دانش کافی، تنها فاکتور موفقیت نیست. از طرف دیگر تجربه نیز بدون دانش، نتیجه مثبتی به بار نخواهد آورد. در نتیجه تلفیق این دو فاکتور برای موفقیت در هر کاری ضروری است. اگرچه شستشوی فرش کاری ساده به‌نظر می‌رسد و قیمت قالیشویی و شستشوی فرش ها متفاوت است؛ اما واقعیت آن است که برای دریافت بهترین نتیجه باید به این کار و جزئیات انجام آن تسلط داشته باشید. سیاست‌های کاری ما مبنی بر همین اصول به ظاهر ساده اما مهم است. برهمین مبنا تمام مراحل شستشوی فرش در فرش شویی عابدینی با بهره‌گیری از به‌روزترین تجهیزات و دستگاه‌های شستشوی موکت و فرش انجام می‌شود.

چرا شستشوی فرش در قالیشویی بهتر است؟

این تجهیزات علاوه بر افزایش سرعت کار می‌توانند بدون هیچ‌گونه آسیبی انواع فرش‌ها و تابلو فرش‌های ماشینی را بشویند. در مجموعه عابدینی، علاوه بر شستشو، برای فرآیند خشک کردن فرش نیز از دستگاه‌های مخصوص استفاده می‌شود. به این ترتیب مرحله رطوبت‌گیری که اگر به درستی انجام نشود به شدت به الیاف فرش آسیب می‌زند؛ با استفاده از این تجهیزات سریع‌تر انجام شده و استهلاک فرش کاهش پیدا می‌کند. از سوی دیگر استفاده از مواد شوینده باکیفیت خارجی، یکی دیگر از فاکتورهای موفقیت ماست.

مواد شوینده در قالیشویی عابدینی

در کنار همه موارد گفته شده؛ نوع شستشو در فرش شویی عابدینی به خواست مشتریان انجام می‌شود و همه کارکنان متعهد به انجام خدماتی هستند که مشتری از آنها درخواست کرده است. برخی از اقداماتی که در دیگر قالیشویی‌ها بر روی فرش‌ها انجام می‌شوند تا به ظاهر آنها را تمیزتر نشان دهند؛ می‌توانند به مرور به بافت فرش شما آسیب برسانند. این مراکز بعضا بدون مجوز، برای اغوای مشتریان خود از مواد شوینده قوی و فرآیندهای غیر استاندارد استفاده می‌کنند.

استفاده از مواد شوینده نامناسب، بدون در نظر گرفته جنس فرش و یا استفاده از حجم زیاد یا کم مواد شوینده می‌تواند موجب کاهش تدریجی کیفیت الیاف فرش شما شود. گاهی حتی مشتریان تصور می‌کنند پوسیدگی و خرابی فرش‌ها به جنس بد آنها باز می‌گردد. این در حالی است که شیوه شستشو و مواد مورد استفاده به شدت روی کیفیت الیاف فرش تاثیر می‌گذارد و حتی ممکن است با یک بار شستشو، باعث پوسیدگی شوند.
مصرف شوینده‌های استاندارد و سازگار با الیاف ظریف فرش، راز کسب بهترین نتیجه از فرش شویی در قالیشویی‌های معتبر است.

به طور کلی استفاده بیش از حد از مواد شوینده و یا استفاده از شوینده‌های صنعتی قوی، موجب سست شدن تدریجی الیاف فرش شده و استفاده کمتر از نیاز نیز موجب تمیز نشدن و چرک مردگی فرش می‌شود. همانطور که می‌دانید فرشی که چرک مرده شده است، دیگر به راحتی تمیز نمی‌شود. در چنین شرایطی توصیه می‌شود که حتما از خدمات مراکز معتبر استفاده کنید.

تعهد قالیشویی عابدینی که به عنوان ارزان ترین قالیشویی تهران نیز شناخته می‌شود؛ مبنی بر ارائه بهترین خدمات حرفه‌ای شستشوی فرش ، مبل شویی ، رفوگری فرش ، رنگرزی و غیره است. این تعهد در کنار تجربه و تخصص ما می‌تواند خیال شما را از بابت تضمین بهترین شرایط و آسیب ندیدن فرش‌ها و مبل ها آسوده کند. بنابراین اگر می‌خواهید شستشوی فرش ماشینی و دستباف شما به بهترین شکل ممکن انجام شود؛ قالیشویی عابدینی به عنوان بهترین و ارزان ترین قالیشویی در شمال تهران و سایر مناطق تهران با ارائه خدمات قالیشویی آنلاین تضمین می‌کند که خدمات شستن قالی و فرش را با بهترین کیفیت ممکن، با قیمت مناسب و در اسرع وقت در اختیار شما قرار دهد.

چرا شستشوی فرش در قالیشویی بهتر است؟

شستن فرش در خانه می‌تواند یک فرآیند دشوار باشد و هرگز به آسانی یا موثری فرآیندی نیست که در کارخانجات قالیشویی از آن استفاده می‌کنند. قالیشویی‌های حرفه‌ای مجهز به تجهیزات مدرنی هستند که تمامی مراحل شستشوی فرش را کوتاه‌تر و موثرتر می‌کنند. با وجود محصولات شوینده خانگی و بعضا موثر و سخت‌افزارهایی مانند دستگاه‌های خانگی شستشوی فرش، دلایل بسیاری وجود دارد که استفاده از خدمات قالیشویی‌های حرفه‌ای را توجیه‌پذیر می‌کنند. در ادامه به فهرستی اشاره می‌کنیم که پاسخ سوال مطرح شده هستند.

مراحل مهم در شستشوی فرش

صرفه جویی در زمان

زمانی که در قالیشویی‌ها صرف غبارگیری، شستن، آب‌کشی و خشک کردن فرش‌‌ها می‌شود؛ قابل مقایسه با زمانی که باید در خانه برای انجام تمام این مراحل صرف کنید نیست. این موضوع دلیل خوبی برای اکثر مشتریانی است که امروزه با انواع مشغله‌های کاری و خانوادگی دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

سهولت و سادگی

فراموش نکنید که قالیشویی‌ها متخصص در شستشوی فرش مبل شویی هستند و روزانه ده‌ها فرش را می‌شویند. بنابراین انجام این کار توسط فردی که در روز بارها آن را انجام می‌دهد، نسبت به فردی که یک بار در سال قرار است فرش‌های خانه خود را بشوید؛ ساده‌تر است.

تمیزی عمیق تر

معمولا فرش‌های شسته شده توسط قالیشویی تمیزتر از فرش‌هایی به نظر می‌رسند که در خانه شسته شده‌اند. امکانات و تجهیزات مستقر در قالیشویی‌ها عامل ایجاد این تفاوت هستند. شما در خانه هر چقدر هم تلاش کنید؛ نمی‌توانید آن نتیجه‌ای را بگیرید که متخصصان قالیشویی‌ها می‌گیرند.

از بین رفتن بوی بد

گاهی اوقات آلودگی‌های فرش به حدی عمیق هستند که با یک شستشوی معمولی آثار آنها از بین نمی‌رود. بوی بد و ذرات ریز نشسته بر الیاف فرش، تنها در صورتی کاملا از بین می‌روند که فرش در شرایط صنعتی و کاملا بهداشتی شسته شود. همانطور که می‌دانید فرش‌ها در قالیشویی‌های صنعتی به جای قرار گرفتن در معرض نور خورشید، در گرم‌خانه‌های استاندارد خشک می‌شوند. همین عامل باعث می‌شود حتی آلودگی‌های پاک نشده از روی فرش در زمان شستشو، در مجاورت حرارت گرم‌خانه از بین بروند.

افزایش طول عمر فرش‌ها

ما در قالیشویی عابدینی می‌دانیم از چه نوع شوینده و چه مقداری باید برای فرش شما استفاده کنیم. فرش‌ها از نظر جنس و نوع بافت با یکدیگر تفاوت دارند. بنابراین روش شستشو و ماده شوینده‌ای که برای یک فرش خاص استفاده می‌شود ممکن است برای فرش‌های دیگر مناسب نباشد. عدم توجه به این موضوع اصلی‌ترین عاملی است که با شستشوی فرش در خانه، به الیاف آن آسیب وارد می‌کند.

تحویل به موقع

یکی از مهم‌ترین دلایلی که مشتریان قالیشویی عابدینی به استناد آن ما را به عنوان بهترین قالیشویی تهران می‌شناسند؛ تحویل به موقع فرش‌هاست. از آنجا که در کارخانه قالیشویی عابدینی، روند ثبت تا تحویل سفارش از قبل برنامه‌ریزی شده و به دقت اجرا می‌شود و همچنین امکان ثبت سفارش قالیشویی آنلاین را نیز فراهم کرده ایم؛ کمتر پیش می‌آید که سفارش مشتری به موقع تحویل داده نشود.

این در حالی است که تنها فرآیند خشک کردن فرش در روش‌های سنتی که معمولا در خانه از آنها استفاده می‌کنیم چند روز زمان می‌برد و بستگی به شرایط آب و هوایی دارد. بنابراین اگر می‌خواهید فرش‌های خود را به موقع و در اسرع وقت تحویل بگیرید؛ حتما با مشاوران مجموعه عابدینی تماس بگیرید. ما متعهد به تحویل سفارشات شما در زمان تعیین شده هستیم. برای اطلاع از قیمت قالیشویی نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

در هر کجای تهران که باشید، ما در کنار شما هستیم. قالیشویی عابدینی در تهران است که در تمام مناطق تهران شعبه دارد. تنها کافی است به صورت آنلاین یا تلفنی درخواست مورد نظر خودتان را مطرح کنید تا همکاران ما به سمت شما اعزام شوند.

این کار فرآیندی تخصصی است و نیازمند صرف وقت و دقت فراوان است. پس فرش‌هایتان را به ما بسپارید. ما آن‌ها را صحیح و سالم به شما تحویل می‌دهیم.

شما نیاز نیست هیچ کاری انجام دهید. تنها با ورود به وبسایت قالیشویی عابدینی ، درخواست خودتان را ثبت می‌کنید و باقی کار را به ما می‌سپارید.
کلیه پیگیری‌ها توسط خود پرسنل قالیشویی عابدینی انجام شده و هماهنگی‌های لازم با شما صورت خواهد گرفت. معمولا بعد از سفارش شما، بلافاصله همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و پیگیری‌های لازم را انجام خواهند داد.

یکی از عواملی که در تحویل فرش شما نقش دارد، زمان و فصل جمع‌آوری فرش‌ها است. معمولا در ۶ ماه اول سال بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت تحویل فرش طول می‌کشد.
در فصل پاییز تحویل فرش‌ها ۲۴ تا ۴۸ ساعته خواهد بود. اما همانطور که می‌دانید، زمستان و نزدیک عید نوروز شلوغ‌ترین زمان برای قالیشویی‌ها است.
معمولا فرش‌های شما در این زمان بین ۷۲ تا ۹۶ ساعت به دست شما خواهند رسید.
همچنین جنس فرش هم در مدت زمان ارسال آن نقش دارد. معمولا فرش‌های ماشینی زودتر از فرش‌های دستباف و ابریشم تحویل داده می‌شوند.

قیمت شست و شوی فرش متناسب با جنس فرش، ماشینی و دستباف بودن آن متفاوت است. قالیشویی عابدینی قیمت‌ها را بر اساس نرخ نامه اتحادیه قالیشویی تعیین می‌کند.

معمولا این روش توصیه نمی‌شود. چراکه شست و شوی فرش در محل معمولا به صورت سطحی انجام شده و گرد و غبار فرش داخل آن باقی می‌ماند. این گونه، فرش‌های ارزشمند شما به مرور زمان آسیب دیده و ریشه‌های آن از بین می‌رود. پیشنهاد می‌کنیم از شست و شوی فرش در محل پرهیز کنید، چراکه در این روش رطوبت هم در فرش باقی می‌ماند.
مزیت کارخانه قالیشویی عابدینی ، در این است که شست و شو طی چند مرحله انجام شده و قبل از شست و شو، انجام عملیات خاک‌گیری موجب تخلیه شدن تمام گرد و غبار فرش می‌شود.

البته! قالیشویی عابدینی با سال‌ها سابقه یکی از بهترین ‌قالیشویی‌های تهران است که کلیه خدمات رفوگری را هم به طور کامل پوشش می‌دهد. خدماتی همچون انواع ترمیم، شیرازه دوزی، ریشه بافی، لکه برداری و رنگ برداری به صورت تمام و کمال در قالیشویی نوین انجام می‌شود.

پاسخ به این سوال به میزان خرابی فرش، جنس آن و میزان خدمات ارائه شده توسط ما بستگی دارد.
حتما در این زمینه ها از ما مشاوره رایگان بگیرید.

سیستم مکانیزه و تخصصی قالیشویی عابدینی ، به عنوان بهترین قالیشویی در تهران، معمولا اجازه بروز همچین مشکلی را نمی‌دهد. اما در صورتی که هر مشکلی برای فرش شما حین انجام عملیات قالیشویی ایجاد شود، مدیریت مجموعه و کارشناسان ما حتما پاسخگو خواهند بود.
در صورت عدم رضایت شما از شست و شوی فرش‌هایتان، قالیشویی نوین ضمن بررسی علت مشکل عملیات شست و شو را تکرار خواهد کرد.
فراموش نکنید، بعضی از فرش‌ها که کهنه، پوک و یا ضعیف شده‌اند، ممکن است بخاطر استفاده از دستگاه‌های شوینده مکانیزه پاره شوند. متخصصان ما حتما پیش از شست و شو وضعیت فرش شما را بررسی کرده و احتمال پارگی را با شما در میان خواهند گذاشت. در این صورت شست و شوی فرش تنها با توافق شما صورت خواهد گرفت.

بستگی به نوع فرش شما دارد. موادی که در شست و شوی فرش‌های دستباف به کار می‌رود با متریال شست و شوی فرش‌های ماشینی متفاوت است.

جای هیچ نگرانی نیست. طی عملیات شست و شوی فرش با قالیشویی عابدینی ، هیچ لکه‌ای باقی نخواهد ماند. قالیشویی عابدینی با بهره‌گیری از تیم مجرب و متخصص در کنار دستگاه‌های جدید و مواد شوینده باکیفیت جایی برای لکه‌ها باقی نمی‌گذارد.

تیم حرفه‌ای قالیشویی عابدینی فرش‌ها را لول کرده و از منزل شما برده و به صورت لول کرده و در کاور و پوشش مخصوص تمیز و آراسته به شما بازمی‌گرداند.

سفارش آنلاین

برای سفارش آنلاین میتوایند از این فرم استفاده نمایید. در صورت ارسال فرم زیر در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد!

تاریخ جمع آوری

کارخانه قالیشوی عابدینی

خدمات قالیشوی عابدینی

شعب قالیشویی عابدینی در تهران و کرج

شعبه های تهران و کرج