قالیشویی آنلاین​ 

در صورتی که در نظر دارید بدون مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی از خدمات قالیشویی عابدینی استفاده کنید، اطلاعات مورد نیاز را در فرم زیر وارد کنید.
اطلاعاتی که برای ارائه خدمات ضروری هستند با علامت ستاره (*) در داخل فیلد مشخص شده‌اند. پر کردن سایر اطلاعات اختیاری است؛ اما داشتن آن‌ها ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات کمک می‌کند.

مراحل پیگیری سفارش آنلاین در قالیشویی عابدینی

 بعد از ثبت اطلاعات خود در فرم زیر، سفارش شما در صف پردازش سفارش‌های سایت قرار می‌گیرد. همکاران ما طی نوبت‌های مقرر در طول روز با بررسی سفارش‌ها، اطلاعات را به همکاران روابط عمومی و فروش خدمات ارجاع می‌دهند.

بعد از بررسی اولیه و برآورد قیمت، همکاران فروش برای اعلام قیمت با شما تماس می‌گیرند؛ همچنین در صورتی که کارشناسان در مورد سفارش سوالی داشته باشند، همکاران فروش در این مرحله از شما می‌پرسند.
بعد از تایید نهایی و مشخص کردن روز و زمان مناسب برای تحویل گرفتن فرش‌ (یا فرش‌ها)، مبل شویی در محل و یا سایر خدمات ما، سفارش شما در صف اجرا قرار می‌گیرد.

سفارش آنلاین خدمات شستشوی فرش

برای سفارش آنلاین میتوایند از این فرم استفاده نمایید. در صورت ارسال فرم زیر در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد!

تاریخ جمع آوری
ارائه خدمات به صورت آنلاین در قالیشویی عابدینی

با پر کردن فرم بالا چه خدماتی از ما دریافت می‌کنید؟

با ثبت سفارش از طریق این سیستم بدون اینکه نیاز به برقراری تماس تلفنی باشد؛ می‌توانید از خدمات حرفه‌ای و تخصصی این مجموعه مانند شستشوی فرش، مبل شویی، اصلاح و ترمیم فرش، لکه برداری فرش، رفوگری، رنگرزی، ریشه دوزی، دارکشی، سرنخ گیری، شیرازه دوزی و پرداخت و موگیری فرش استفاده کنید.

ما که هستیم؟

مجموعه عابدینی، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه ارائه انواع خدمات مانند شستشوی فرش و مبل شویی یکی از پیشرفته‌ترین مراکزی است که در حال حاضر با فراهم کردن بسترها و زیرساخت‌های مناسب، سرویس‌های خود را با بالاترین کیفیت و به صورت آنلاین به مشتریان ارائه می‌دهد.
برای ثبت سفارش خدمات غیر حضوری (آنلاین) و استفاده از خدمات ما در شهر تهران و کرج، کافیست که فرم درج شده در این صفحه را پر نموده و روی دکمه ارسال فرم کلیک کنید.