شستشوی فرش

شستشوی فرش از جمله خدمات قالیشویی عابدینی است؛ که به صورت شستشوی فرش دستباف، ماشینی، ابریشم با تجهیزات مدرن، کیفیت بالا، ارزانترین قیمت و سرویس رایگان حمل و نقل در قالیشویی عابدینی انجام می‌شود. شستشوی فرش به عنوان اصلی‌ترین سرویس ارائه شده از سوی ما، بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. گروه بزرگی از مشتریان، با درصد رضایت‌مندی بالا، نشان‌دهنده آن است که ما توانسته‌ایم بهترین خدمات را در زمینه شستشوی فرش به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم. شستشوی فرش در قالیشویی عابدینی تنها یک خدمت ساده نیست؛ بلکه ما با هماهنگی کامل و ارائه بیشترین توان و تجربه خود در زمینه ارائه این خدمت، می‌کوشیم خاطره‌ای خوب را در ذهن مشتریان خود شکل دهیم. شستشوی فرش در قالیشویی عابدینی تلفیقی از دانش، تجربه، هنر، مدیریت حرفه‌ای و تعهد است.

شستشوی فرش در قالیشویی عابدینی با بهترین شوینده ها متناسب با نوع و جنس فرش انجام می‌شود و پرزگیری فرش با دستگاه های مخصوص به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود. قالیشویی عابدینی شستشوی فرش را مطابق با اصول اسلامی انجام میدهد و بعد از خشک شدن و با تاییدیه واحد کنترل کیفیت به صورت لول و کاور شده توسط سرویس های پخش درب منازل به مشتریان تحویل داده می‌شود.

دانش، تجربه و هنر در شستشوی فرش

در هیچ کاری، دانش به‌تنهایی کافی نیست. تجربه نیز بدون دانش، نتیجه مثبتی نخواهد داشت. در نتیجه تلفیق این دو برای هر کاری ضروری است. اگرچه شستشوی فرش کاری ساده به‌نظر می‌رسد؛ اما واقعیت آن است که برای دریافت بهترین نتیجه باید به این کار و جزئیات انجام آن تسلط داشته باشید. به همین دلیل شستشوی فرش در فرش شویی عابدینی با بهره بردن از به‌روزترین تجهیزات شستشوی فرش، ممکن انجام می‌شود. این تجهیزات علاوه بر افزایش سرعت کار، موجب می‌شود فرش شما بدون هیچ‌گونه آسیبی شستشو داده شود. همچنین فرآیند خشک شدن فرش سریع‌تر و در نتیجه استهلاک آن کاهش می‌یابد. از سویی استفاده از مواد شوینده باکیفیت خارجی، یکی دیگر از رازهای کسب بهترین نتیجه از شستشوی فرش است.

اما وجود همه این موارد بدون بهره بردن از تجربه تکنسین‌های ماهر ممکن نیست. تکنسین‌های شستشوی فرش در قالیشویی عابدینی، با سال‌ها تجربه در زمینه شستشوی فرش، شناخت کاملی از فرش‌ها داشته و می‌توانند بهترین روش و بهترین مواد شوینده را با میزان کافی، برای شستشوی فرش شما انتخاب کنند.

مدیریت حرفه‌ای و تعهد در شستشوی فرش

شستشوی فرش یک کار تخصصی است؛ اما علاوه بر تخصص در شستشو، نیازمند مدیریت درست فرآید و تعهد پیمان‌کار هستید. در واقع وقتی صحبت از شستشوی فرش‌ها به صورت انبوه می‌شود؛ مسئله مدیریت، زمان‌بندی و دریافت و تحویل فرش‌ها موضوع بسیار مهمی می‌شود. مدیران قالیشویی عابدینی، می‌کوشند بهترین تجربه را برای مشتریان خود فراهم کنند. به همین دلیل، مراحل دریافت سفارش، حمل فرش‌ها از مبدا، شستشو و خشک کردن و تحویل آنها به مشتری، در یک فرایند کاملا مدیریت شده انجام می‌شود.

ما در قالیشویی عابدینی، فرش‌های شما را با دقت بسیار زیاد، به صورت لول شده، به محل شستشوی فرش برده، با همان دقت و حساسیت آن را شستشو داده و خشک می‌کنیم؛ و در نهایت به صورت لول شده و کاور شده، در زمان درخواستی مشتری، آنها را تحویل می‌دهیم.

در کنار همه موارد گفته شده شستشوی فرش در فرش شویی عابدینی همراه با تعهد کامل همه پرسنل به خواست مشتریان انجام می‌شود. بعضی موارد نامحسوس در فرایند شستشو می‌تواند به مرور به فرش شما آسیب بزند؛ در حالی که ممکن است شما در ظاهر آن را تشخیص ندهید. به عنوان مثال استفاده از مواد شوینده نامناسب بدون در نظر گرفته جنس فرش و یا استفاده از مواد شوینده بیشتر یا کمتر از مقدار مورد نیاز می‌تواند موجب کاهش تدریجی کیفیت فرش شما شود.

به‌طور دقیق‌تر استفاده بیش از حد از مواد شوینده، موجب سست شدن تدریجی الیاف فرش شده، و استفاده کمتر از نیاز آن، موجب تمیز نشدن و چرک مرده شدن فرش می‌شود؛ و فرش چرک مرده نیز دیگر به راحتی تمیز نمی‌شود. در چنین شرایطی است که تعهد قالیشویی عابدینی مبنی بر ارائه بهترین خدمات حرفه‌ای شستشوی فرش می‌تواند خیال شما را از بابت تامین بهترین شرایط، آسوده کند. در نهایت اگر می‌خواهید شستشوی فرش ماشینی و دستباف شما به بهترین شکل ممکن انجام شود؛ قالیشویی عابدینی تضمین می‌کند که خدمات شستشوی فرش را با بهترین کیفیت ممکن، با قیمت مناسب و در اسرع وقت در اختیار شما قرار دهد.

علت انتخاب قالیشویی عابدینی

تضمین کیفیت خدمات

قالیشویی عابدینی با استفاده از کادری مجرب و دستگاه‌های به‌روز، خدمات خود را در زمینه فرش شویی و سرویس‌های وابسته تضمین می‌نماید؛ و در همه مراحل کار از کیفیت فرش‌های مشتریان مراقبت می‌کند.

نوبت دهی اینترنتی

برای ساده شدن مراحل درخواست سرویس از قالیشویی عابدینی، می‌توانید ثبت سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهید. نوبت دهی اینترنتی در وب‌سایت قالیشویی عابدینی، در این زمینه به کمک شما می‌آید.

پرداخت اینترنتی

در سایت قالیشویی عابدینی شما میتوانید هزینه خدمات دریافتی‌تان را از طریق درگاه بانک به صورت آنلاین پرداخت کنید. مشتریانی که از این سیستم برای پرداخت استفاده کنند از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد.

کارخانه قالیشوی عابدینی

- عضو رسمی قالیشویان تهران (مجاز)
- با شماره پروانه : 232
- و کد شناسه صنفی : 0445767061
- تحویل 48 ساعته
- صد در صد بدون مواد (با تضمین کتبی)
- متخصص در شستشوی فرش ابریشم، گل ابریشم و دستباف با دستگاه مخصوص

خدمات

- شستشوی فرش با عالیترین و نازلترین قیمت
- لول + اتو = کاور
- تحویل 48 ساعته بدون تعطیلی
- سرویس سراسر تهران بزرگ
- خشکشویی مبل، خوشخواب، موکت بادستگاه رادکتور و شامپوی خارجی (در محل)