مبل شویی

مبل شویی در قالیشویی عابدینی

یکی از خدمات ارزشمند و پرطرفدار قالیشویی خدمات مبل شویی در منزل است که در ادامه این پست توضیحات تکمیلی آن را به شما مشتریان عزیز ارائه می‌کنیم.

به طور کلی، تعرفه مبل شویی در تمام قالیشویی‌های تحت نظر اتحادیه قالیشویان تهران، بر اساس یک فاکتور مهم یعنی تعداد مبل‌ها و صندلی‌ها تعیین می‌شود. به این صورت هزینه شستشوی یک ست مبلمان ۷ نفره کمتر از مبل شویی است که ۹ نشیمن دارد. علاوه بر تعرفه اصلی خدمات، به مبلغ فاکتور مشتریان، هزینه ایاب و ذهاب نیز اضافه می‌شود. از آنجایی که ارائه خدمات مبل شویی در منزل نیازمند حمل تجهیزات و دستگاه‌های مخصوصی است؛ بنابراین بسته به مسافت و فاصله شما از مرکز ارائه‌دهنده سرویس، باید هزینه‌ای جداگانه بابت حمل این تجهیزات پرداخت کنید. یکی دیگر از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار بر روی تعرفه این خدمت، تشک‌دار بودن مبلمان است. در این شرایط تشک هر صندلی باید به صورت زیر و رو و مجزا شسته شود و همین موضوع سبب می‌شود که هزینه فاکتور کمی بیشتر از حالتی شود که مبلمان تشک جداشونده ندارد و فقط باید بدنه آن با استفاده از دستگاه مبل شویی شسته شود.

مبل شویی در منزل

ما در قالیشویی عابدینی با تکیه بر سال‌ها تجربه تخصصی خود در زمینه مبل شویی راحتی و استیل، خدمات ارزشمند و باکیفیتی را به مشتریان عرضه می‌کنیم. در این مجموعه در کنار استفاده از تخصص و تجربه تکنسین‌های ماهر و آموزش‌دیده، برای افزایش مرغوبیت هر چه بیشتر سرویس‌ها، از تجهیزات به‌روز و استانداردی استفاده می‌شود. دستگاه‌هایی که متخصصان ما با هدف ارائه سرویس مبلشویی به کار می‌برند؛ بر اساس آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا ساخته شده‌اند و کمترین میزان آسیب را به بافت پارچه و فوم مبلمان شما وارد می‌کنند. این دستگاه تخصصی از قدرت مکندگی بالایی برخوردار است و به همین جهت قادر است بخش اعظمی از رطوبت وارد شده به بافت پارچه طی مراحل شستشو را خارج کرده و از مرطوب شدن عمقی فوم جلوگیری کند. همین عامل سبب می‌شود که هم مبلمان شما زودتر خشک شود و هم با نفوذ آب به داخل فوم، بافت و شکل آن به مرور زمان تغییر نکند. بنابراین اگر رنگ پارچه مبلمان شما روشن است و زود به زود کثیف می‌شود؛ نگران شستشوی مکرر و خرابی ناشی از آن نباشید. ما با در اختیار داشتن تجهیزاتی به‌روز، از وقوع هر گونه آسیب جدی در مبل‌های شما جلوگیری می‌کنیم و بارها و بارها، حتی با فاصله‌های بسیار کم می‌توانید از این خدمت با خیال راحت استفاده کنید. در ادامه در مورد مراحل مبل‌شویی در قالیشویی عابدینی آشنا می‌شوید.

شناسایی نوع لکه

برای مبل‌هایی که لکه‌های غیر عادی دارند؛ اولین مرحله از فرآیند مبل شویی شناسایی نوع لکه است. تکنسین‌های ما با بررسی نوع لکه از نزدیک و قدمت آن می‌توانند تعیین کنند که چه روش و چه نوع شوینده‌ای برای بازگرداندن شرایط ایده‌آل به مبلمان مناسب است. به این ترتیب، این اطمینان ایجاد می‌شود که هم لکه به درستی از بین می‌رود و اثر از آن باقی نمی‌ماند و هم بافت پارچه آسیب نمی‌بیند. متاسفانه در برخی از مراکز غیرتخصصی که معمولا تعرفه شستشوی مبل در آنها کمتر از حد معمول است؛ از شوینده‌های قوی و شیمیایی برای از بین بردن لکه‌های مبل استفاده می‌شود. برخی از این شوینده‌ها، در همان روزهای اولیه اثر خود را نشان نمی‌دهند؛ اما با گذشت چند هفته ممکن است علائم پوسیدگی روی پارچه ایجاد کنند که هزینه زیادی روی دست شما خواهد گذاشت. بنابراین توصیه می‌کنیم به طمع تعرفه‌های پایین، به سراغ چنین مراکزی نروید و سلامت مبلمان ارزشمند خود را به خطر نیاندازید.

بخار شویی مبل در قالیشویی عابدینی

بخارشویی مبل

استفاده از بخار پر فشار آب، یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها برای تمیز کردن هرگونه آلودگی از روی مبلمان است. بخار نه حاوی مواد شیمیایی است و نه آنقدر ضعیف است که قدرت تمیزکنندگی نداشته باشد. به همین جهت بخار شویی مبل از محبوبیت زیادی بین مشتریان ما برخوردار می‌باشد. در این روش شستشو، بسته به میزان آلودگی پارچه و جنس آن، از بخار و گاهی نیز نوعی شوینده ملایم برای تمیز کردن استفاده می‌شود. بخار پرقدرت خروجی از دستگاه مخصوص بخارشویی مبل، قادر است انواع لکه‌های تازه را از بین برده و درخشندگی کامل را به مبلمان شما باز گرداند. بنابراین ما معمولا به افرادی که زود به زود از خدمات مبل شویی استفاده می‌کنند و نمی‌گذارند لکه ایجاد شده روی پارچه قدیمی، خشک و کهنه شود؛ استفاده از این سرویس را توصیه می‌کنیم. به این ترتیب هم زمان کمتری صرف تمیز کردن شده و هم حداقل آسیب به فوم مبلمان وارد می‌شود.

خشک شویی مبلمان

اگر مبلمان شما به حدی حجیم و سنگین است که حمل حتی چند متری آن، انرژی زیادی از شما می‌گیرد؛ ما خدمات خشک شویی مبلمان در منزل را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در اینروش شستشو، تمام مراحل از جمله شستن، آبکشی و خشک کردن در منزل و جلوی چشم شما انجام می‌شود. برای انجام این روش عالی، نیاز به استفاده از تجهیزاتی می‌باشد که در قالیشویی عابدینی از به‌روزترین و بهترین آنها استفاده می‌شود. با خشک شویی حداقل میزان آب و رطوبت وارد بدنه مبل شده و به همین دلیل جای نگرانی بابت خیس شدن فوم و پوسیدگی پارچه وجود ندارد. این دستگاه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با قدرت مکندگی بالای خود، تقریبا ۹۰ درصد رطوبت مورد استفاده در فرآیند شستشو را جذب کرده و از چند ساعت بعد از اتمام کار، مبل آماده استفاده است.

معطر کردن مبلمان

اگر در اینترنت جمله “روش‌های معطر کردن مبلمان” را جستجو کرده باشید؛ قطعا با تکنیک‌های خانگی بسیاری آشنا شده‌اید. نویسندگان این مقالات ادعا می‌کنند که این شیوه‌ها، بهترین تکنیک‌های از بین بردن بوی بد مبلمان هستند. به عنوان مثال در برخی از این متون، استفاده از جوش شیرین به شدت توصیه می‌شود. اما کارشناسان مرکز قالیشویی عابدینی، به عنوان متخصصانی که سال‌ها در زمینه ارائه این سرویس تخصص دارند؛ استفاده از این روش‌ها را، بدون اطلاع از جنس و نوع مبل، پیشنهاد نمی‌کنند. در عوض، روی استفاده از خدمات باکیفیتی تاکید دارند که علاوه بر قدرت پاک‌کنندگی بالا، پارچه را کاملا معطر کرده و بوی بد را از بافت آن خارج می‌کند. ما در قالیشویی عابدینی از شوینده‌های تخصصی و بسیار خوش بویی استفاده می‌کنیم که هم آلودگی را به طور کامل از بین می‌برند و هم بوهای نامطبوع رسوخ کرده در تار و پودر پارچه و فوم مبل را به شدت کاهش می‌دهند. با استفاده از این سرویس، مبلمان شما تا مدت‌ها بوی خوبی می‌دهد و فضای خانه را عطرآگین و خوشبو می‌کند.

مبل شویی در منزل

برای افراد شاغلی که فرصت کافی در طول روز ندارند تا خودشان دست به کار شده و مبلمان را به روش‌های سنتی تمیز کنند یا وانت کرایه کرده و جهت شستشو مبل‌ها را تا قالیشویی حمل کنند؛ خدمات مبل شویی در منزل بسیار مناسب است. با استفاده از این سرویس شما می‌توانید در هر ساعتی که در منزل هستید و وقت کافی برای نظارت بر روی عملکرد کارشناسان ما دارید؛ از خدمات مبل شویی استفاده کرده و بدون جابه‌جایی مبلمان خانه خود را تمیز و عاری از هر گونه آلودگی کنید. به این ترتیب وقت کمتری از شما گرفته می‌شود و حتی می‌توانید در روزهای تعطیل هفته نیز این کار را انجام دهید. فقط فراموش نکنید که در پیک‌های کاری آخر سال، حتما سفارش خود را از قبل ثبت کرده و انجام این کار را به روزهای آخر سال موکول نکنید. ترافیک کاری این روزها گاهی باعث می‌شود که ارائه سرویس در ساعت دقیقی که از طرف مشتری اعلام می‌شود با اختلال مواجه شود.

شستوشوی مبل در منزل چقدر طول می‌کشد؟

نتیجه‌ای که از خدمات مبل شویی در منزل می‌گیرید در مقایسه با زمانی که طول می‌کشد؛ بسیار چشمگیر است. بسته به تعداد مبل‌ها و تعداد تشک‌های جداشونده، این خدمات ظرف ۱ الی ۲ ساعت به شما مشتریان عزیز عرضه شده و مبل نهایت بعد از ۲۴ ساعت قابل استفاده است. تجهیزات تخصصی که برای ارائه این سرویس استفاده می‌شود؛ همزمان با شستشو، رطوبت اضافه داخل مبل را نیز با مکش جمع کرده و از خیس شدن عمقی الیاف فوم و پارچه که منجر به طولانی شدن روند خشک شدن مبل می‌شود جلوگیری می‌کند. بنابراین اگر به دنبال بهترین و ارزان‌ترین مبل شویی برای استفاده از سرویس شستشوی مبل در منزل هستید؛ حتما مرکزی را برای ثبت سفارش انتخاب کنید که از تجهیزات پیشرفته با قابلیت‌های فنی عالی برای ارائه این سرویس استفاده می‌کند. با توجه به این نکته مبلمان شما در بازه زمانی بسیار کوتاهی تمیز شده و قابل استفاده می‌باشد.

شستشوی مبلمان با دستگاه‌های ویژه

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد؛ برای مبل شویی تخصصی ، نیاز به تجهیزات و دستگاه‌های خاصی می‌باشد که همزمان چند کار را انجام می‌دهند. این تجهیزات دارای چند برس مخصوص با سطح زبری خاصی هستند که باید بسته به جنس پارچه مبل انتخاب شوند. به عنوان مثال برای شستشوی مبلمانی که پارچه مخمل و ظریفی دارد؛ نمی‌توان از برسی استفاده کرد که مخصوص شستشوی مبل کتان است. بنابراین حتی اگر بتوانید این دستگاه را خریداری کنید؛ قادر نخواهید بود به صورت موثر از آن استفاده کنید. تشخیص نوع برس مناسب و تعداد دفعاتی که برس باید در تماس با پارچه باشد؛ علمی است که فقط بر اساس تجربه به دست می‌آید و بدون اشراف کامل به آن، ممکن است عواقب بدی در انتظارتان باشد. پس اگر می‌خواهید مبلمان‌تان بدون آسیب دیدن کاملا تمیز شود؛ بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که روش‌های سنتی را کنار گذاشته و با مرکزی که در ارائه این سرویس تخصص دارد تماس بگیرید.

شستشوی انواع مبل با خدمات مبل شویی

یکی از اصلی‌ترین معیارها برای انتخاب شوینده، برس و سری مخصوص دستگاه، جنس پارچه‌ای است که به عنوان روکش برای مبل انتخاب شده است. هر جنس پارچه‌ای نیاز به یک نوع شوینده برای تمیز شدن دارد. علاوه بر این میزان زبری سری که به عنوان برس روی دستگاه کار گذاشته می‌شود نیز ارتباط مستقیمی با جنس پارچه مبلمان دارد. همچنین روشی که برای شستشوی یک مبل استیل استفاده می‌شود با روشی که برای مبل شویی تمام پارچه راحتی کاربرد دارد متمایز است. کارشناسان خبره قالیشویی عابدینی، بعد از بازدید کامل از مبلمان و بررسی دوام و نوع پارچه، شیوه شستشو، برس و نوع شوینده مورد استفاده برای تمیز کاری را انتخاب می‌کنند. به این ترتیب، پارچه کمترین آسیب و تغییر شکل را بعد از اتمام کار تجربه خواهد کرد.

مبل شویی در محل

شستشوی مبل پارچه‌ای

انواع مختلفی از پارچه در بازار وجود دارد که برای تولید مبل می‌توان از آنها استفاده کرد. دوام این پارچه‌ها بسته به نوع بافت و مقاومت الیاف‌شان با یکدیگر متفاوت است. به همین خاطر گاهی پیش می‌آید که مشتریان با شکایت از تغییر شکل پارچه مبلمان خود بعد از استفاده از روش‌های سنتی شستشوی مبلمان به ما مراجعه می‌کنند. علاوه بر این، برخی از قالیشویی‌ها با هدف جذب مشتریانی که به دنبال کاهش هزینه شستشوی مبل در منزل هستند؛ بدون تسلط به دانش شیوه‌های اصولی شستشو، اقدام به ارائه خدمات کرده و منجر به ایجاد چنین مشکلاتی می‌شوند. درست است که پارچه‌های مختلف از نظر ظاهری شباهت‌های بسیاری با هم دارند؛ اما این میزان مقاومت آنهاست که شیوه مناسب برای تمیز کردن‌شان را تعیین می‌کند. ما در قالیشویی عابدینی، خدمات مبل شویی را با تاکید بر همین موضوع و شناسایی جنس پارچه قبل از شروع روند ارائه خدمات، به مشتریان عرضه می‌کنیم.

شستشوی مبل چرمی

چرم به ظاهر الیاف مستحکم و قوی دارد؛ اما اگر از شوینده نامناسب یا فشار بیش از حد برای تمیز کردنش استفاده شود؛ به سرعت بافت و شکل اولیه خود را از دست می‌دهد و حتی ممکن است دچار تغییر رنگ نیز شود. به طور کلی دو نوع چرم برای تولید مبلمان کاربرد دارد. چرم مصنوعی که قوی‌تر و مقاوم‌تر است و چرم طبیعی که برای شستشو نیاز به دقت و وسواس بیشتری دارد. متخصصان ما در قالیشویی عابدینی دقیقا می‌دانند که چه روشی برای شستشوی چه نوع مبلمان چرمی مناسب است و اصولا این ماده برای تمیزی عمقی نیاز به چه نوع شوینده‌ای دارد. از آنجایی که چرم ماده‌ای بسیار حساس و مستعد تغییر است؛ توصیه می‌کنیم هرگز شخصا اقدام به شستشوی مبلمان چرمی خود نکنید و حتما برای تمیز کردن این جنس پارچه، از خدمات حرفه‌ای و تخصصی قالیشویی‌‌ها استفاده کنید.

شستن مبلمان مخمل

این روزها کمتر از مخمل خالص برای تولید مبلمان استفاده می‌شود. اما پارچه‌های متنوعی در بازار وجود دارد که همان ویژگی پارچه مخمل را دارند و باید به همان شیوه‌ای که مبل مخمل شسته می‌شود تمیز شوند. به طور کلی هر جنس پارچه‌ای که از نظر خواص و ویژگی، شبیه به مخمل باشد؛ در این گروه جای می‌گیرد و برای شستشوی آن باید دقیقا همان پروسه‌ای را طی کرد که برای تمیز کردن مبل مخمل کاربرد دارد. در قالیشویی عابدینی، برای شستشوی چنین مبل‌هایی از شوینده‌های تخصصی و کاملا ایمنی استفاده می‌شود که آسیبی به بافت پارچه وارد نمی‌کنند و موجب پوسیدگی زودرس آن نخواهند شد. برای تمیز کردن این مدل از مبل‌ها، باید سری دستگاه را نیز به دقت انتخاب کرد. سری‌های زبر اصلا مناسب شستشوی چنین مبل‌هایی نیستند.

شستن مبلمان پارچه‌ای کرک‌دار

یکی از معایب مبل‌هایی که با پارچه‌های کرکی تولید می‌شوند؛ ریزش کرک و اصطلاحا کچل شدن پارچه است. اگر پارچه کرکی مورد استفاده در تولید، از جنس مرغوبی نباشد؛ این کرک‌ها حتی به مرور زمان و با استفاده مکرر از بافت پارچه جدا شده و ظاهر مبلمان را با تغییرات چشمگیری مواجه می‌کنند. اما اگر پارچه از کیفیت بالایی برخوردار باشد و به سادگی دچار ریزش نشود؛ تنها عاملی که می‌تواند اثر بد روی آن بگذارد؛ استفاده از شیوه غیراصولی برای تمیز کردن است. پارچه‌های کرک‌دار به دلیل حساسیت بالا در ریزش کرک‌ها، باید با دقت زیادی شسته شوند و از اعمال فشار بیش از حد روی آنها خودداری شود. دستگاه‌های تخصصی مورد استفاده در قالیشویی عابدینی، قابلیت تنظیم فشار دارند و با توجه به میزان سستی کرک‌ها، می‌توان این فشار را کم یا زیاد کرد. به این ترتیب بعد از شستن، پارچه دچار کچلی نمی‌شود و ریزش زیادی ندارد.

 

شستوشوی مبل کتان

کتان پارچه‌ای با بافت مستحکم و مقاوم است. اما این بدان معنا نیست که شما می‌توانید از هر روشی که دوست دارید و با هر نوع شوینده‌ای که دم دست‌تان است؛ برای تمیز کردن آن استفاده کنید. برخلاف تصور عموم، پارچه‌های کتان در مقابل تغییر رنگ به شدت حساس هستند و به سرعت دچار رنگ‌پریدگی می‌شوند. پس با باور اینکه پارچه مبلمان کتان و مقاوم است؛ هرگز برای تمیز کردن آن از روش‌های سنتی استفاده نکنید. این شیوه‌ها فقط موجب آسیب بیشتر و شل شدن پارچه می‌شوند. بهترین اقدام برای تمیز کردن مبل‌های کتان، استفاده از خدمات حرفه‌ای است که متناسب با جنس مبل ارائه شده و از آسیب‌دیدن بافت و رنگ پارچه‌های کتانی جلوگیری می‌کند.

 

شستوشوی مبلمان پشمی

رطوبت یکی از بدترین عوامل مخرب برای پارچه‌های پشمی است. به همین خاطر مبلمانی که از پارچه‌هایی با جنس پشم ساخته می‌شوند؛ باید با حداقلمیزان رطوبت تمیز شوند تا نفوذ آب، باعث پوسیدگی پشم نشود. پشم یک ماده بسیار آب دوست است و به سرعت رطوبت را جذب می‌کند. بنابراین اگر از روش‌های سنتی مانند استفاده از اسپری‌های مخصوص مبل شویی برای تمیز کردنش استفاده کنید؛ نتیجه اصلا آنچه که انتظار می‌رود نخواهد شد. با این کار فقط باعث می‌شوید که رطوبت به لایه‌های عمیق نفوذ کرده و با ماندن در آنجا، بستر پوسیدگی پارچه را مهیا کند. در روش‌هایی که در قالیشویی عابدینی برای شسشتوی مبل‌هایی که از جنس پشم هستند استفاده می‌شود؛ رطوبت به سرعت و به صورت عمیق جذب شده و فقط مقداری رطوبت سطحی روی پارچه می‌ماند که قابلیت نفوذ به الیاف داخلی را ندارد. به این ترتیب نه پارچه پوسیده می‌شود و نه زمان زیادی برای خشک شدن مبل مورد نیاز است.

شستشوی مبل کرک‌دار

شستن مبلمان پلی استر

معمولا الیاف مصنوعی مانند پلی استر، مقاومت بیشتری نسبت به الیاف طبیعی مانند پشم و کتان دارند. بنابراین برخی از مشتریان با توجه به این نکته، با شوینده‌های قوی مانند مواد سفیدکننده به سراغ مبارزه با آلودگی‌ها و لکه‌های ایجاد شده بر روی مبلمان پلی استر خود می‌روند. این در حالی است که مقاومت این نوع پارچه‌ها نیز محدود است و ممکن است در مقابل روش‌های نامناسب، از خود واکنش منفی نشان دهند. بنابراین حتی اگر مبلمان‌تان از جنس پلی استر بسیار مقاوم است؛ باز هم هرگز سعی نکنید که از روش‌های خانگی برای تمیز کردن آن استفاده کنید. این مدل مبل‌ها معمولا به روش‌های صنعتی شستشو به خوبی پاسخ می‌دهند و کمترین میزان آسیب را تحمل می‌کنند. بنابراین اگر می‌خواهید ظاهر مبل‌تان مثل روز اول شود؛ حتما از خدمات حرفه‌ای برای پاک کردن آن استفاده کنید
همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد؛ پارچه‌هایی که از جنس پلی استر تولید می‌شوند فقط ظاهر مقاوم‌تری نسبت به الیاف طبیعی دارند و تفاوتی در شیوه شستشوی آنها وجود ندارد. بر همین اساس، همیشه توصیه می‌شود که حتی اگر مبل‌تان به ظاهر مقاوم است؛ برای تمیز کردن عمقی آن از خدمات قالیشویی‌ها استفاده کنید. چرا که گاهی فقط ظاهر پارچه مستحکم است و از داخل دچار پوسیدگی‌های جزئی و متعدد می‌باشد. اگر چنین پارچه‌ای را با روش‌های خانگی بشویید و شوینده‌های قوی روی آن بمالید؛ ممکن است در یک بازه زمانی کوتاه، پارچه دچار پارگی شود و هزینه زیادی روی دست شما بگذارد. پس توصیه می‌کنیم این مدل مبل‌ها را نیز حتما برای شستشو به متخصصان قالیشویی عابدینی بسپارید.

 

چرا مبل شویی عابدینی؟

مبل شویی یکی از جدیدترین خدماتی است که قالیشویی در راستای تبدیل شدن به ارزان ترین قالیشویی تهران به مشتریان خود ارائه می‌دهد.این روزها در همه خانه‌ها و دفاتر کاری، مبلمان وجود دارد و به یکی از اجزای جدایی‌ناپذیر این فضاها تبدیل شده است. اگر دقت کرده باشید هر کدام از ما در طول روز بارها از مبلمان برای نشستن و تماشای تلویزیون، دراز کشیدن و رفع خستگی و حتی برگزاری جلسه‌های مهم کاری استفاده می‌کنیم. در واقع سبک زندگی امروزی باعث شده است که مبل‌ها بیش از فرش‌ها در معرض آلودگی باشند. در گذشته‌ای نه‌چندان دور، راهکاری جز تعویض روکش یا خرید مبلمان جدید برای بهبود ظاهر مبل‌های کثیف شده وجود نداشت. این موضوع به‌خصوص درباره مبل هایی که دارای رویه پارچه‌ای بودند یک واقعیت انکارناپذیر بود.

اما امروزه تجهیزات مناسبی برای شستشوی مبل در محل در دسترس است که نتیجه کار را رضایت‌بخش می‌کند. البته هنوز هم مبل شویی در منزل و بدون تجهیزات لازم، کاری تقریبا غیر ممکن است؛ که حتی اگر به طور کامل نیز انجام شود؛ قطعا نتیجه آن چیزی نمی‌شود که انتظار آن را دارید. به همین دلیل خدمات مبل شویی و شستشوی مبل از جمله سرویس‌هایی است که به تازگی وارد لیست خدمات قالیشویی‌ها شده و مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. قالیشویی عابدینی به عنوان ارزان ترین و بهترین قالیشویی در شرق تهران و سایر مناطق تهران و کرج نیز جزء مراکزی است که سرویس مبلشویی در منزل را به صورت کاملا تخصصی به همشهریان عزیز ساکن تهران و کرج ارائه می‌دهد.

کارشناسانی که مجموعه عابدینی برای شستشوی مبلمان به منزل شما اعزام می‌کنند؛ علاوه بر اینکه دانش و تجربه کافی را دارند و جنس پارچه‌ها را می‌شناسند؛ به تمام ابزارها و تجهیزات یک شستشوی حرفه‌ای نیز دسترسی دارند. بنابراین می‌توانند مبلمان شما را به طور مؤثرتر و صحیح‌تری تمیزتر کنند.علاوه بر این، معمولا پیدا کردن زمان خالی برای تمیز کردن کلی خانه و جابه‌جایی مبلمان کار ساده‌ای نیست. این در حالی است که برای استفاده از خدمات مبل شویی مجموعه عابدینی کافیست که با همکاران ما تماس گرفته و تایم‌های خالی خود را اعلام کنید. همکاران ما بعد از اعزام به محل و بررسی فنی مبلمان، در اسرع وقت کار خود را شروع کرده و در عرض کمتر از یک ساعت، مبلمان شما را تمیز و رطوبت‌گیری شده تحویل می‌دهند. ضمنا مبل‌های شسته شده بعد از دو روزی که در مجاورت هوای خانه قرار گرفتند، قابل استفاده هستند. برای اطلاع از قیمت قالیشویی و مبل شویی می توانید با کارشناسان قالیشویی عابدینی تماس بگیرید.

سوالات متداول

در هر کجای تهران که باشید، ما در کنار شما هستیم. ما در تمام مناطق تهران شعبه داریم . تنها کافی است بر روی قالیشویی آنلاین کلیک کنید  یا تلفنی درخواست مورد نظر خودتان را مطرح کنید تا همکاران ما به سمت شما اعزام شوند.

این کار فرآیندی تخصصی است و نیازمند صرف وقت و دقت فراوان است. پس فرش‌هایتان را به ما بسپارید. ما آن‌ها را صحیح و سالم به شما تحویل می‌دهیم.

شما نیاز نیست هیچ کاری انجام دهید. تنها با ورود به وبسایت قالیشویی عابدینی ، درخواست خودتان را ثبت می‌کنید و باقی کار را به ما می‌سپارید.
کلیه پیگیری‌ها توسط خود پرسنل قالیشویی عابدینی انجام شده و هماهنگی‌های لازم با شما صورت خواهد گرفت. معمولا بعد از سفارش شما، بلافاصله همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و پیگیری‌های لازم را انجام خواهند داد.

یکی از عواملی که در تحویل فرش شما نقش دارد، زمان و فصل جمع‌آوری فرش‌ها است. معمولا در ۶ ماه اول سال بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت تحویل فرش طول می‌کشد.
در فصل پاییز تحویل فرش‌ها ۲۴ تا ۴۸ ساعته خواهد بود. اما همانطور که می‌دانید، زمستان و نزدیک عید نوروز شلوغ‌ترین زمان برای قالیشویی‌ها است.
معمولا فرش‌های شما در این زمان بین ۷۲ تا ۹۶ ساعت به دست شما خواهند رسید.
همچنین جنس فرش هم در مدت زمان ارسال آن نقش دارد. معمولا فرش‌های ماشینی زودتر از فرش‌های دستباف و ابریشم تحویل داده می‌شوند.

قیمت شستشوی فرش متناسب با جنس فرش، ماشینی و دستباف بودن آن متفاوت است. قالیشویی عابدینی قیمت‌ها را بر اساس نرخ نامه اتحادیه قالیشویی تعیین می‌کند.

معمولا این روش توصیه نمی‌شود. چراکه شستشوی فرش در محل معمولا به صورت سطحی انجام شده و گرد و غبار فرش داخل آن باقی می‌ماند. این گونه، فرش‌های ارزشمند شما به مرور زمان آسیب دیده و ریشه‌های آن از بین می‌رود. پیشنهاد می‌کنیم از شست و شوی فرش در محل پرهیز کنید، چراکه در این روش رطوبت هم در فرش باقی می‌ماند.
مزیت کارخانه قالیشویی عابدینی ، در این است که شستشو طی چند مرحله انجام شده و قبل از شستشو، انجام عملیات خاک‌گیری موجب تخلیه شدن تمام گرد و غبار فرش می‌شود.

البته! با سال‌ها سابقه جزو بهترین ‌قالیشویی‌ است که کلیه خدمات رفوگری را هم به طور کامل پوشش می‌دهد. 

پاسخ به این سوال به میزان خرابی فرش، جنس آن و میزان خدمات ارائه شده توسط ما بستگی دارد.
حتما در این زمینه ها از ما مشاوره رایگان بگیرید.

سیستم مکانیزه و تخصصی قالیشویی عابدینی ، به عنوان بهترین قالیشویی در تهران، معمولا اجازه بروز همچین مشکلی را نمی‌دهد. اما در صورتی که هر مشکلی برای فرش شما حین انجام عملیات قالیشویی ایجاد شود، مدیریت مجموعه و کارشناسان ما حتما پاسخگو خواهند بود.
در صورت عدم رضایت شما از شست و شوی فرش‌هایتان، قالیشویی نوین ضمن بررسی علت مشکل عملیات شست و شو را تکرار خواهد کرد.
فراموش نکنید، بعضی از فرش‌ها که کهنه، پوک و یا ضعیف شده‌اند، ممکن است بخاطر استفاده از دستگاه‌های شوینده مکانیزه پاره شوند. متخصصان ما حتما پیش از شست و شو وضعیت فرش شما را بررسی کرده و احتمال پارگی را با شما در میان خواهند گذاشت. در این صورت شست و شوی فرش تنها با توافق شما صورت خواهد گرفت.

بستگی به نوع فرش شما دارد. موادی که در شستشوی فرش‌های دستباف به کار می‌رود با متریال شستشوی فرش‌های ماشینی متفاوت است.

جای هیچ نگرانی نیست. طی عملیات شستشوی فرش با قالیشویی عابدینی ، هیچ لکه‌ای باقی نخواهد ماند.با بهره‌گیری از تیم مجرب و متخصص در کنار دستگاه‌های جدید و مواد شوینده باکیفیت جایی برای لکه‌ها باقی نمی‌گذارد.

تیم حرفه‌ای قالیشویی عابدینی فرش‌ها را لول کرده و از منزل شما برده و به صورت لول کرده و در کاور و پوشش مخصوص تمیز و آراسته به شما بازمی‌گرداند.

سفارش آنلاین

برای قالیشویی آنلاین میتوایند از این فرم استفاده نمایید. در صورت ارسال فرم زیر در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد!

تاریخ جمع آوری

کارخانه قالیشوی عابدینی

خدمات قالیشوی عابدینی

شعب قالیشویی عابدینی در تهران و کرج