مبل شویی

مبل شویی در قالیشویی عابدینی

مبل شویی یکی از جدیدترین خدماتی است که قالیشویی عابدینی در راستای تبدیل شدن به ارزان ترین قالیشویی تهران به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این روزها در همه خانه‌ها و دفاتر کاری، مبلمان وجود دارد و به یکی از اجزای جدایی‌ناپذیر این فضاها تبدیل شده است. اگر دقت کرده باشید هر کدام از ما در طول روز بارها از مبلمان برای نشستن و تماشای تلویزیون، دراز کشیدن و رفع خستگی و حتی برگزاری جلسه‌های مهم کاری استفاده می‌کنیم. در واقع سبک زندگی امروزی باعث شده است که مبل‌ها بیش از فرش‌ها در معرض آلودگی باشند. در گذشته‌ای نه‌چندان دور، راهکاری جز تعویض روکش یا خرید مبلمان جدید برای بهبود ظاهر مبل‌های کثیف شده وجود نداشت. این موضوع به‌خصوص درباره مبل هایی که دارای رویه پارچه‌ای بودند یک واقعیت انکارناپذیر بود.

اما امروزه تجهیزات مناسبی برای شستشوی مبل در محل در دسترس است که نتیجه کار را رضایت‌بخش می‌کند. البته هنوز هم مبل شویی در منزل و بدون تجهیزات لازم، کاری تقریبا غیر ممکن است؛ که حتی اگر به طور کامل نیز انجام شود؛ قطعا نتیجه آن چیزی نمی‌شود که انتظار آن را دارید. به همین دلیل خدمات مبل شویی و شستشوی مبل از جمله سرویس‌هایی است که به تازگی وارد لیست خدمات قالیشویی‌ها شده و مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. قالیشویی عابدینی به عنوان ارزان ترین و بهترین قالیشویی در شرق تهران و سایر مناطق تهران و کرج نیز جزء مراکزی است که سرویس مبلشویی در منزل را به صورت کاملا تخصصی به همشهریان عزیز ساکن تهران و کرج ارائه می‌دهد.

شستشوی مبلمان به صورت دستی و بدون تجهیزات لازم، به دلایل گوناگونی منطقی نیست. از سختی کار و زمان‌بر بودن این پروسه که بگذریم؛ نتیجه نهایی شستشوی مبلمان به صورت دستی، هرگز چیزی جز لکه شدن الیاف پارچه و نفوذ آب به سطوح زیرین و کم شدن عمر مبلمان شما نخواهد بود. شستشوی مبلمان باید به شکلی انجام شود که بدون نفوذ آب به لایه‌های زیرین مبل، رویه آن به طور کامل از آلودگی‌ها پاک شود. این کار به کمک دستگاه‌های شستشو و دستگاه‌های مکش مخصوص و توسط تکنسین‌های باتجربه ممکن خواهد شد.

مبل شویی در محل

با استفاده از خدمات مبل شویی مجموعه عابدینی، مبل‌های منزل و محل کار شما، بدون جابه‌جایی در محل شسته می‌شوند. مبلمان وسیله‌ی سنگینی است و حمل و نقل آن به منظور شستشو کار معقولی به نظر نمی‌رسد. بنابراین بهتر است که دستگاه‌های شستشو را به محلی ببریم که مبلمان در آن قرار دارد.

همچـنین دسـتگاه‌های مبل شویی به دلیل ویژگی‌های خاص خود، این امکان را فراهم می‌کنند که مبل‌ها، بدون تغییر مکان و به سرعت شسته شوند. انجام فرایند مبلشویی در محل توسط تکنسین‌های بهترین قالیشویی تهران کمک می‌کند تا مبلمان شما خیلی سریع و بدون تحمیل هزینه حمل و نقل تمیز شود. همچنین از آنجا که شستشو به کمک این تجهیزات مناسب، از نفوذ آب به پارچه جلوگیری می‌کند؛ مرحله خشک شدن در مدت زمان بسیار کوتاه‌تری انجام شده و تنها ساعتی پس از پایان مراحل شستشو، می‌توان از مبلمان شسته شده استفاده کرد.

مواد شوینده درجه یک برای مبل شویی

خشکشویی مبلمان

یکی از اصول اساسی در شستشوی مبل، خشکشویی آن است. در واقع اگر تجهیزات خشکشویی مبلمان طراحی نشده بود، امکان مبل شویی در محل نیز وجود نداشت. دستگاه‌های مبل شویی به کمک روش مکش، این امکان را فراهم می‌کنند که کار شستشوی مبل‌ها بدون باقی گذاشتن کمترین آلودگی و با کمترین میزان نفوذ رطوبت به سطوح داخلی مبلمان انجام شود. در نتیجه مبلمان شسته شده به این روش تنها ساعاتی پس از شستشو خشک شده و قابل استفاده هستند.

طبیعتا این موضوع برای مبلمان دفاتر اداری از اهمیت بسیاری برخوردار است. البته ما به عنوان متخصص همواره به مشتریان خود توصیه می‌کنیم که برای فضاهای اداری از مبلمانی با روکش چرمی یا سایر روکش‌های نفوذناپذیر استفاده کنند. این مدل مبل‌ها علاوه بر آنکه دیرتر کثیف می‌شوند؛ امکان شستشوی ساده‌تر و سریع‌تر آنها فراهم است.

مواد شوینده درجه یک برای مبل شویی

ما در قالیشویی عابدینی برای شستشوی مبل شما از بهترین مواد شوینده خارجی استفاده می‌کنیم. پارچه‌های مبلی، معمولا حساس و ظریف هستند و به راحتی بعد از تماس با کوچک‌ترین محرکی، زیبایی اولیه خود را از دست می‌دهند. در این شرایط استفاده از یک ماده شوینده با کیفیت و مناسب بسیار مهم است. مواد شوینده غیر استاندارد، به راحتی می‌توانند موجب کاهش کیفیت بافت رویه مبلمان شده و به مرور به آن آسیب بزنند. مفتخریم که اعلام کنیم؛ قالیشویی عابدینی به عنوان بهترین قالیشویی تهران خدمات شستشوی مبل را با استفاده از شوینده‌های باکیفیت و ضد حساسیت انجام می‌دهد.

این موضوع برای سلامت خانواده، به خصوص خانواده‌هایی که کودک و سالمند دارند بسیار مهم است. تار و پود مبل مکان مناسبی برای رشد و نمو میکروارکانیسم‌های گوناگون است. این میکروارگانیسم‌ها گاهی می‌توانند بیماری‌زا بوده و حساسیت‌های پوستی، تنفسی و… ایجاد کنند. در این شرایط استفاده از مواد شوینده مناسب هنگام مبل شویی که علاوه بر توانایی زدودن همه آلودگی‌ها، منجر به ایجاد حساسیت نشود، موضوعی بسیار مهم است.

تجربه و مهارت تکنسین‌های بهترین قالیشویی تهران

در کنار استفاده از بهترین دستگاه‌های شوینده و با کیفیت‌ترین مواد شوینده، این تجربه و مهارت تکنسین شستشو است که باعث می‌شود نتیجه نهایی کار رضایت‌بخش باشد. انتخاب شدت مناسب در زمان مکش دستگاه مبلشویی و توجه به استحکام و ضخامت مبلمان، انتخاب برس شستشو با درجه زبری مناسب و با توجه به نوع پارچه مبلمان و میزان کثیفی آن و در نهایت انتخاب درست نوع و میزان ماده شوینده، از اولین و مهم‌ترین مواردی هستند که یک تکنسین باید با آنها آشنا باشد.

همچنین بسیار مهم است که این تکنسین بتواند با مهارت کافی با دستگاه مبل شویی کار کرده و کار شستشو را انجام دهد؛ تا ضمن نتیجه نهایی مثبت، کمترین میزان بهم‌ریختگی و آلودگی در محیط منزل ایجاد شود. به این نکته توجه کنید که انجام اشتباه فرآیند مبل شویی می‌تواند موجب آسیب‌های جبران ناپذیری شود. به عنوان مثال استفاده از فرچه زبرتر از حد مورد نیاز و یا وارد آوردن فشار بیش از حد نیاز هنگام شستشو، ممکن است موجب نازک شدن، پوسیدگی و کاهش کیفیت پارچه مبلمان شود.

مبل شویی در قالیشویی عابدینی

چرا مبل شویی در قالیشویی عابدینی؟

روش کار ما در قالیشویی عابدینی به عنوان بهترین قالیشویی تهران به گونه‌ای است که در فرآیند مبل شویی، پارچه مبلی شسته شده تا عمق ۲ سانتی‌متری کاملا تمیز می‌شود. در این مجموعه شستشوی مبل به شکلی انجام می‌شود که هیچگونه آسیبی به مبلمان مشتری وارد نشود. حضور به موقع تکنسین‌های قالیشویی عابدینی در محل شما، مبل شویی فوری و شستشوی فرش و سایر خدمات از جمله رفوگری فرش ، رنگرزی ، شیرازه دوزه ، لکه برداری فرش و غیره با بهترین کیفیت و در نهایت تعرفه مناسب انجام کار، تضمینی بر رضایت نهایی مشتریان خواهد بود.

شستشوی مرتب مبلمان چه مزایایی دارد؟

استفاده از خدمات حرفه‌ای مبل شویی و تمیز کردن مرتب مبل‌های پارچه‌ای و چرمی، مزایای بیشماری دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

شستشوی مرتب موجب افزایش طول عمر پارچه می‌شود

هنگامی که مبلمان خانه خود را به صورت حرفه‌ای تمیز می‌کنید؛ پارچه آن نه تنها تمیزتر به نظر می‌رسد بلکه عمر الیاف آن نیز افزایش پیدا می‌کند. اگر آلودگی‌های محیطی مانند چربی پوست انسان روی پارچه مبل بنشیند و بر اثر رطوبت خیس شود؛ ایجاد بوی بد کرده و لکه‌های دائمی روی الیاف ایجاد خواهد کرد. ضمن اینکه محل این آلودگی‌ها زیستگاه مناسبی برای رشد کنه، ساس و سایر آفات هستند. با بی‌توجهی به این آلودگی، پارچه دچار پوسیدگی زودرس می‌شود. بهترین راه برای جلوگیری از ایجاد چنین اتفاقی، شستشوی منظم مبلمان است. موادی که در قالیشویی عابدینی برای تمیز کردن پارچه مبلی استفاده می‌شود می‌تواند هرگونه آلودگی را از بین ببرد و از آنجایی که در این فرآیند پارچه تا عمق ۲ سانتی‌متر شسته می‌شود؛ پاکیزگی عمیق ایجاد خواهد شد.

تمیزی مبل‌ها به معنی تمیزی کلی محیط خانه است

شستشوی مرتب مبلمان به چند طریق مختلف می‌تواند محیط خانه را سالم‌تر نگه دارد. اول از همه، همانطور که گفتیم؛ پارچه آلوده شده با چربی بدن و سایر آلاینده‌ها، در صورت مرطوب شدن، محل بسیار خوبی برای رشد کنه، ساس و سایر حشرات میکروسکوپی است. این موجودات ریز از پارچه مبل تغذیه کرده و رسیدن رطوبت به آنها موجب ازدیاد جمعیت‌شان می‌شود.

مبل شویی در محل

در ضمن ساس حشره‌ای بسیار موذی است که می‌تواند از پوست بدن افرادی که برای مدت طولانی روی مبل می‌نشینند تغذیه کند. پارچه روی مبل، دقیقا همان عملکرد فرش را در پنهان کردن گرد و خاک در الیاف خود دارد. ضمنا هر بار که شما روی مبل می‌نشینید و بلند می‌شوید؛ سلول‌های مرده پوست و موهای سر و بدن‌تان روی مبل می‌افتد. این موارد همگی مواد مورد علاقه حشرات میکروسکوپی هستند و باعث رشد بیشتر آنها می‌شوند.

علاوه بر این، این ذرات ریز با هر بار تکان خوردن مبل، از روی پارچه به هوا بلند شده و ممکن است وارد مسیرهای تنفسی ما شوند و ایجاد حساسیت تنفسی و پوستی کنند. به همین خاطر است که بسیاری از پزشکان توصیه می‌کنند که فرش‌ها‌، قالیچه‌ها، موکت‌ها، مبل‌ها و هر اثاثیه‌ای که دارای پوشش پارچه‌ای هستند را هر چند ماه یک بار به صورت عمیق تمیز کنید. بهترین دفاع از اعضای خانواده خود در برابر این آلودگی‌ها، استفاده از خدمات حرفه‌ای مانند قالیشویی و مبل شویی است.

خدمات مبل شویی باعث تمیزی عمیق مبلمان می‌شود

حال سوال اصلی اینجاست که برای تمیز کردن پارچه مبلمان چرا باید از خدمات مراکز حرفه‌ای استفاده کنیم؟ پاسخ ساده تجربه و دانشی است که متخصصان این مراکز دارند و از آن در جهت تمیزی بیشتر و بهتر مبلمان استفاده می‌کنند. پارچه‌هایی که برای تولید مبلمان استفاده می‌شوند؛ دارای جنس‌های متنوعی هستند که هر کدام برای تمیزی نیاز به شوینده خاص خود دارند. حتی متد تمیز کردن پارچه‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال پارچه‌ای که از کتان بافته شده نسبت به پارچه‌ای که پنبه‌ای است کمی مقاوم‌تر است و نیاز به شستشوی بیشتری دارد. در مقابل الیاف ظریف پارچه‌های پنبه‌ای به شما این اجازه را نمی‌دهد که از مواد شوینده قوی و فشار بیش از حد برس برای شستشوی استفاده کنید.

کارشناسانی که مجموعه عابدینی برای شستشوی مبلمان به منزل شما اعزام می‌کنند؛ علاوه بر اینکه دانش و تجربه کافی را دارند و جنس پارچه‌ها را می‌شناسند؛ به تمام ابزارها و تجهیزات یک شستشوی حرفه‌ای نیز دسترسی دارند. بنابراین می‌توانند مبلمان شما را به طور مؤثرتر و صحیح‌تری تمیزتر کنند. علاوه بر این، معمولا پیدا کردن زمان خالی برای تمیز کردن کلی خانه و جابه‌جایی مبلمان کار ساده‌ای نیست. این در حالی است که برای استفاده از خدمات مبل شویی مجموعه عابدینی کافیست که با همکاران ما تماس گرفته و تایم‌های خالی خود را اعلام کنید. همکاران ما بعد از اعزام به محل و بررسی فنی مبلمان، در اسرع وقت کار خود را شروع کرده و در عرض کمتر از یک ساعت، مبلمان شما را تمیز و رطوبت‌گیری شده تحویل می‌دهند. ضمنا مبل‌های شسته شده بعد از دو روزی که در مجاورت هوای خانه قرار گرفتند، قابل استفاده هستند. برای اطلاع از قیمت قالیشویی و مبل شویی می توانید با کارشناسان قالیشویی عابدینی تماس بگیرید.

سوالات متداول

در هر کجای تهران که باشید، ما در کنار شما هستیم. قالیشویی عابدینی در تهران است که در تمام مناطق تهران شعبه دارد. تنها کافی است به صورت آنلاین یا تلفنی درخواست مورد نظر خودتان را مطرح کنید تا همکاران ما به سمت شما اعزام شوند.

این کار فرآیندی تخصصی است و نیازمند صرف وقت و دقت فراوان است. پس فرش‌هایتان را به ما بسپارید. ما آن‌ها را صحیح و سالم به شما تحویل می‌دهیم.

شما نیاز نیست هیچ کاری انجام دهید. تنها با ورود به وبسایت قالیشویی عابدینی ، درخواست خودتان را ثبت می‌کنید و باقی کار را به ما می‌سپارید.
کلیه پیگیری‌ها توسط خود پرسنل قالیشویی عابدینی انجام شده و هماهنگی‌های لازم با شما صورت خواهد گرفت. معمولا بعد از سفارش شما، بلافاصله همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و پیگیری‌های لازم را انجام خواهند داد.

یکی از عواملی که در تحویل فرش شما نقش دارد، زمان و فصل جمع‌آوری فرش‌ها است. معمولا در ۶ ماه اول سال بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت تحویل فرش طول می‌کشد.
در فصل پاییز تحویل فرش‌ها ۲۴ تا ۴۸ ساعته خواهد بود. اما همانطور که می‌دانید، زمستان و نزدیک عید نوروز شلوغ‌ترین زمان برای قالیشویی‌ها است.
معمولا فرش‌های شما در این زمان بین ۷۲ تا ۹۶ ساعت به دست شما خواهند رسید.
همچنین جنس فرش هم در مدت زمان ارسال آن نقش دارد. معمولا فرش‌های ماشینی زودتر از فرش‌های دستباف و ابریشم تحویل داده می‌شوند.

قیمت شست و شوی فرش متناسب با جنس فرش، ماشینی و دستباف بودن آن متفاوت است. قالیشویی عابدینی قیمت‌ها را بر اساس نرخ نامه اتحادیه قالیشویی تعیین می‌کند.

معمولا این روش توصیه نمی‌شود. چراکه شست و شوی فرش در محل معمولا به صورت سطحی انجام شده و گرد و غبار فرش داخل آن باقی می‌ماند. این گونه، فرش‌های ارزشمند شما به مرور زمان آسیب دیده و ریشه‌های آن از بین می‌رود. پیشنهاد می‌کنیم از شست و شوی فرش در محل پرهیز کنید، چراکه در این روش رطوبت هم در فرش باقی می‌ماند.
مزیت کارخانه قالیشویی عابدینی ، در این است که شست و شو طی چند مرحله انجام شده و قبل از شست و شو، انجام عملیات خاک‌گیری موجب تخلیه شدن تمام گرد و غبار فرش می‌شود.

البته! قالیشویی عابدینی با سال‌ها سابقه یکی از بهترین ‌قالیشویی‌های تهران است که کلیه خدمات رفوگری را هم به طور کامل پوشش می‌دهد. خدماتی همچون انواع ترمیم، شیرازه دوزی، ریشه بافی، لکه برداری و رنگ برداری به صورت تمام و کمال در قالیشویی نوین انجام می‌شود.

پاسخ به این سوال به میزان خرابی فرش، جنس آن و میزان خدمات ارائه شده توسط ما بستگی دارد.
حتما در این زمینه ها از ما مشاوره رایگان بگیرید.

سیستم مکانیزه و تخصصی قالیشویی عابدینی ، به عنوان بهترین قالیشویی در تهران، معمولا اجازه بروز همچین مشکلی را نمی‌دهد. اما در صورتی که هر مشکلی برای فرش شما حین انجام عملیات قالیشویی ایجاد شود، مدیریت مجموعه و کارشناسان ما حتما پاسخگو خواهند بود.
در صورت عدم رضایت شما از شست و شوی فرش‌هایتان، قالیشویی نوین ضمن بررسی علت مشکل عملیات شست و شو را تکرار خواهد کرد.
فراموش نکنید، بعضی از فرش‌ها که کهنه، پوک و یا ضعیف شده‌اند، ممکن است بخاطر استفاده از دستگاه‌های شوینده مکانیزه پاره شوند. متخصصان ما حتما پیش از شست و شو وضعیت فرش شما را بررسی کرده و احتمال پارگی را با شما در میان خواهند گذاشت. در این صورت شست و شوی فرش تنها با توافق شما صورت خواهد گرفت.

بستگی به نوع فرش شما دارد. موادی که در شست و شوی فرش‌های دستباف به کار می‌رود با متریال شست و شوی فرش‌های ماشینی متفاوت است.

جای هیچ نگرانی نیست. طی عملیات شست و شوی فرش با قالیشویی عابدینی ، هیچ لکه‌ای باقی نخواهد ماند. قالیشویی عابدینی با بهره‌گیری از تیم مجرب و متخصص در کنار دستگاه‌های جدید و مواد شوینده باکیفیت جایی برای لکه‌ها باقی نمی‌گذارد.

تیم حرفه‌ای قالیشویی عابدینی فرش‌ها را لول کرده و از منزل شما برده و به صورت لول کرده و در کاور و پوشش مخصوص تمیز و آراسته به شما بازمی‌گرداند.

سفارش آنلاین

برای سفارش آنلاین میتوایند از این فرم استفاده نمایید. در صورت ارسال فرم زیر در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد!

تاریخ جمع آوری

کارخانه قالیشوی عابدینی

خدمات قالیشوی عابدینی

شعب قالیشویی عابدینی در تهران و کرج

شعبه های تهران و کرج