رفوگری

مواردی از قبیل رطوبت، حشرات موذی (بید)، برخورد اشیاء تیز، آتش و مواد شیمیایی و …، هرکدام در آسیب رساندن به فرش موثر می‌باشند. پس اگر بگوییم که امید اول این ارکان، در صورت عیب‌دار شدن قالی، به دستان توانمند استاد رفوگری بستگی دارد، گزاف نگفته‌ایم. چرا که کلیه‌ی اصلاحات بعدی، از جمله تعویض گره‌ها، شکستگی شاخه‌ها، غلط‌بافی‌ها، پاره‌گی پود یا چله و آخر پارگی قالی بر روی دار، باید توسط استاد رفوگر رفع گردد.

وسایل رفوگری

شانه یادفتین، قلاب، قلاب پشت، قلاب خواو مشهدی «قلاب خواب»، چاقو، چاقو «کارد بی نوک»، چاقو و چنگال، چاقوی بافت، سوزن، دستگاه چوبی یا دار رفوگری (چار چوب)، قاشین، کیله برس قالی، قیچی معمولی یا صاف، قیچی پرداخت، انبردست یا دم باریک، سوزن شیرازه، تخته شیب دار، موم، انگشتانه، درفش، میخ کش

خدمات جانبی رفوگری

عملیاتی كه به نوعی در تكمیل و یا رفع نواقص فرش انجام می شود زیر مجموعه رفوگری و عملیات تكمیلی فرش می باشد. معمولاً پس از اتمام بافت و یا شستشو فرش، برخی عملیات و اقدامات لازم جهت حفظ بیشتر سلامتی فرش و حتی بر طرف نمودن برخی از معایب صورت می گیرد.

علت انتخاب قالیشویی عابدینی

تضمین کیفیت خدمات

قالیشویی عابدینی با استفاده از کادری مجرب و دستگاه‌های به‌روز، خدمات خود را در زمینه فرش شویی و سرویس‌های وابسته تضمین می‌نماید؛ و در همه مراحل کار از کیفیت فرش‌های مشتریان مراقبت می‌کند.

نوبت دهی اینترنتی

برای ساده شدن مراحل درخواست سرویس از قالیشویی عابدینی، می‌توانید ثبت سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهید. نوبت دهی اینترنتی در وب‌سایت قالیشویی عابدینی، در این زمینه به کمک شما می‌آید.

پرداخت اینترنتی

در سایت قالیشویی عابدینی شما میتوانید هزینه خدمات دریافتی‌تان را از طریق درگاه بانک به صورت آنلاین پرداخت کنید. مشتریانی که از این سیستم برای پرداخت استفاده کنند از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد.

کارخانه قالیشوی عابدینی

- عضو رسمی قالیشویان تهران (مجاز)
- با شماره پروانه : 232
- و کد شناسه صنفی : 0445767061
- تحویل 48 ساعته
- صد در صد بدون مواد (با تضمین کتبی)
- متخصص در شستشو قالی ابریشم، گل ابریشم و دستباف با دستگاه مخصوص

خدمات

- شستشو با عالیترین و نازلترین قیمت
- لول + اتو = کاور
- تحویل 48 ساعته بدون تعطیلی
- سرویس سراسر تهران بزرگ
- خشکشویی مبل، خوشخواب، موکت بادستگاه رادکتور و شامپوی خارجی (در محل)