شیرازه دوزی

شیرازه فرش چیست

به قسمت طول فرش که در انتهای پود قرار می گیرد ورنگ آن بسته به رنگ متن فرش متغیر می باشد و جنس آن از پشم و کرک می باشد شیرازه گفته می شود. (معمولا فرش های اعلاء و ابریشمی دارای شیرازه پیچ های آماده می باشند که عمر ودوام کوتاهی نسبت به خود فرش دارند)

چرم دوزی

نواری است از جنس چرم مصنوعی که جهت جلوگیری از لوله شدن لبه های فرش و حرکت آن روی سرامیک ، به قسمتهای طولی دوخت میشود.

چرم دوزی كناره های طولی فرشی

برخی از فرش ها به ویژه آن گروه از فرش هایی كه مكانیزم بافت آنها به شیوه ی لول می باشد، لبه های طولی فرش به سمت آنها لوله می شود. چنانچه فرش بافته شده دارای چنین عیبی باشد، معمولاً اقدام به چرم دوزی می نمایندچرمی كه برای كناره دوزی فرش مورد استفاده قرار می گیرد، باید دارای مقاومت و سختی مورد نیاز باشد تا از لول شدن فرش جلوگیری نماید. عرض چرم، بین 2 الی 5 سانتی متر است كه جنس آن یا از چرم كاملاً طبیعی (كه البته كمتر مورد استفاده قرار می گیرد) و یا از چرم مصنوعی (انواع فوم و مواد پلاستیكی) می باشد.

علت انتخاب قالیشویی عابدینی

تضمین کیفیت خدمات

قالیشویی عابدینی با استفاده از کادری مجرب و دستگاه‌های به‌روز، خدمات خود را در زمینه فرش شویی و سرویس‌های وابسته تضمین می‌نماید؛ و در همه مراحل کار از کیفیت فرش‌های مشتریان مراقبت می‌کند.

نوبت دهی اینترنتی

برای ساده شدن مراحل درخواست سرویس از قالیشویی عابدینی، می‌توانید ثبت سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهید. نوبت دهی اینترنتی در وب‌سایت قالیشویی عابدینی، در این زمینه به کمک شما می‌آید.

پرداخت اینترنتی

در سایت قالیشویی عابدینی شما میتوانید هزینه خدمات دریافتی‌تان را از طریق درگاه بانک به صورت آنلاین پرداخت کنید. مشتریانی که از این سیستم برای پرداخت استفاده کنند از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد.

کارخانه قالیشوی عابدینی

- عضو رسمی قالیشویان تهران (مجاز)
- با شماره پروانه : 232
- و کد شناسه صنفی : 0445767061
- تحویل 48 ساعته
- صد در صد بدون مواد (با تضمین کتبی)
- متخصص در شستشو قالی ابریشم، گل ابریشم و دستباف با دستگاه مخصوص

خدمات

- شستشو با عالیترین و نازلترین قیمت
- لول + اتو = کاور
- تحویل 48 ساعته بدون تعطیلی
- سرویس سراسر تهران بزرگ
- خشکشویی مبل، خوشخواب، موکت بادستگاه رادکتور و شامپوی خارجی (در محل)