مبل شویی

مبل شویی و شستشوی مبل  از جمله خدمات نوین قالیشویی عابدینی است. این روزها بخش اصلی و پر استفاده از هر خانه و دفتر کاری، مبلمان آن است. در واقع سبک زندگی امروزی، باعث شده است که مبل‌ها بیش از فرش‌ها در معرض آلودگی باشند. در گذشته‌ای نه‌چندان دور مبلمان کثیف شده، راهکاری جز تعویض روکش یا خود مبلمان نداشت. این موضوع به‌خصوص درباره مبلمان با رویه پارچه‌ای یک واقعیت انکار ناپذیر بود. اما امروزه تجهیزات مناسبی برای مبل شویی فراهم شده است؛ که نتیجه کار را رضایت‌بخش می‌کند. البته هنوز هم مبل شویی در منزل و بدون تجهیزات لازم، کاری تقریبا غیر ممکن است؛ که اگر هم آن را انجام دهید؛ قطعا نتیجه کار رضایت بخش نخواهد بود. به همین دلیل خدمات مبل شویی و شستشوی مبل از جمله سرویس‌هایی است که مورد توجه مشتریان قرار گرفته و قالیشویی عابدینی نیز مبل شویی در منزل را به صورت کاملا تخصصی ارائه می‌دهد.
شستشوی مبلمان به صورت دستی و بدون تجهیزات لازم، به دلایل گوناگونی منطقی نیست. از سختی کار و زمان‌بر بودن آن که بگذریم؛ نتیجه نهایی شستشوی مبلمان به صورت دستی، چیزی جز لکه شدن مبلمان، نفوذ آب به سطوح زیرین و کم شدن عمر مبلمان شما نخواهد بود. مبل شویی باید به شکلی انجام شود که بدون نفوذ آب به لایه‌های زیرین مبل، بتوان رویه آن را به‌طور کامل از آلودگی‌ها زدود. این کار به کمک دستگاه‌های شستشو و مکش مخصوص و توسط تکنسین‌های باتجربه ممکن می‌شود.

رزرو آنلاین مبل شویی در منزل با 20% تخفیف

مبل شویی در محل

شستشوی مبل‌های شما در محل شما انجام می‌شـود. در واقـع حمل و نقل مبل‌ها برای شستشو کار معقولی نیست؛ و بهتر است که دستگاه‌های شستشو را به محل مبلمان بیارویم. همچـنین دسـتگاه‌های مبل شویی به دلیل ویژگی‌های خاص خود این امکان را فراهم کرده‌اند که مبلمان شما بدون تغییر مکان و به سرعت شسته شوند. مبلشویی در محل کمک می‌کند تا مبلمان شما خیلی سریع و بدون هزینه حمل و نقل، شسته شود. همچنین از آنجا که شستشو به کمک این تجهیزات مناسب، از نفوذ آب به پارچه جلوگیری می‌کند؛ خشک شدن مبلمان در مدت زمان بسیار کمی انجام شده و تنها ساعتی پس از پایان مراحل شستشو، می‌توان از مبلمان شسته شده استفاده کرد.

خشکشویی مبلمان

یکی از اصول اساسی در مبل شویی، خشکشویی آن است. در واقع اگر تجهیزات خشکشویی مبلمان طراحی نشده بود، امکان مبلشویی در محل نیز وجود نداشت. دستگاه‌های مبل شویی به کمک روش مکش، این اجازه را می‌دهند که کار شستشوی مبل‌ها بدون کمترین آلودگی و با کمترین میزان نفوذ رطوبت به سطوح داخلی مبلمان انجام شود. در نتیجه مبلمان شسته شده به این روش تنها ساعاتی پس از شستشو خشک شده و قابل استفاده هستند. طبیعتا این موضوع برای مبلمان دفاتر اداری از اهمیت بسیاری برخوردار است. البته در مورد فضاهای اداری توصیه می‌کنیم از مبلمانی با روکش چرمی یا سایر روکش‌های نفوذناپذیر استفاده کنید. این مدل مبلمان علاوه بر آنکه دیرتر کثیف می‌شوند؛ امکان شستشوی ساده‌تر و سریع‌تری نیز دارند.

 

مواد شوینده درجه یک

ما در قالیشویی عابدینی برای مبل شویی شما از بهترین مواد شوینده خارجی استفاده می‌کنیم. پارچه‌های مبلی، معمولا دارای حساسیت بالایی بوده و به راحتی زیبایی اولیه خود را از دست می‌دهند؛ در این شرایط استفاده از یک ماده شوینده با کیفیت و مناسب بسیار مهم است. مواد شوینده غیر استاندارد، به راحتی می‌توانند موجب کاهش کیفیت بافت رویه مبلمان شده و به مرور به آن آسیب بزنند. قالیشویی عابدینی خدمات مبل شویی را با استفاده از شوینده های با کیفیت بالا و بدون حساسیت برای شما و کودکان و حیوانات خانگی شما انجام می‌دهد.

این موضوع برای سلامت ساکنان خانه بسیار مهم است. در بسیاری از مناطق، میکرو ارکانیسم‌های گوناگونی در تار و پود مبلمان قابلیت زندگی دارند؛ این میکرو ارگانیستم‌ها گاهی می‌توانند بیماری زا بوده و حساسیت‌های پوستی، تنفسی و… ایجاد کنند. در این شرایط استفاده از مواد شوینده مناسب در شستشوی مبل که علاوه بر توانایی زدودن همه آلودگی‌ها، خودش نیز منجر به ایجاد حساسیت نشود، موضوعی بسیار مهم است.

مبل شویی

تجربه و مهارت تکنسین‌ها

در کنار استفاده از بهترین دستگاه‌های شوینده و با کیفیت‌ترین مواد شوینده، این تجربه و مهارت تکنسین شستشو است؛ که باعث می‌شود نتیجه نهایی کار رضایت بخش باشد. انتخاب شدت مکش مناسب دستگاه مبل شویی با توجه به استحکام و ضخامت مبلمان، انتخاب برس شستشو با درجه زبری مناسب با توجه به نوع پارچه مبلمان و میزان کثیفی آن و در نهایت انتخاب درست نوع و میزان ماده شوینده، از اولین مواردی است که یک تکنسین مبل شویی باید با آن آشنا باشد. همچنین بسیار مهم است که این تکنسین بتواند با مهارت کافی با دستگاه مبل شویی کار کرده و کار شستشو را انجام دهد؛ تا نتیجه نهایی مثبت بوده، کمترین بهم‌ریختگی و آلودگی در محیط ایجاد شود؛ و رضایت نهایی مشتری جلب گردد.
به این نکته توجه کنید که انجام اشتباه فرآیند مبل شویی می‌تواند موجب آسیب‌های جبران ناپذیر به مبلمان شما شود. به عنوان مثال استفاده از فرچه زبرتر از حد مورد نیاز و یا وارد آوردن فشار بیش از حد نیاز، هنگام شستشو، ممکن است موجب نازک شدن، پوسیدگی و کاهش کیفیت پارچه مبلمان شما شود.

چرا مبل شویی در قالیشویی عابدینی؟

روش کار ما به‌گونه‌ای است که در فرآیند مبل شویی ، مبل شسته شده تا عمق 2 سانتی متری از سطح مبلمان کاملا تمیز می‌شود. مبل شویی به شکلی انجام می‌شود که هیچگونه آسیبی به مبلمان شما وارد نشود. حضور به موقع تکنسین‌های قالیشویی عابدینی در محل شما، مبل شویی فوری ، باکیفیت و در نهایت تعرفه مناسب انجام کار، تضمینی بر رضایت نهایی مشتریان خواهد بود.

علت انتخاب قالیشویی عابدینی

تضمین کیفیت خدمات

فرش شویی عابدینی، بهترین قالیشویی تهران با استفاده از کادری مجرب و دستگاه‌های به‌روز، خدمات خود را در زمینه شستشوی فرش و مبل شویی و دیگر سرویس‌های وابسته با تضمین کیفیت کار ارائه می‌نماید

نوبت دهی اینترنتی

برای ساده شدن مراحل درخواست سرویس از قالیشویی عابدینی، می‌توانید ثبت سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهید. نوبت دهی اینترنتی در وب‌سایت قالیشویی عابدینی، در این زمینه به کمک شما می‌آید.

پرداخت اینترنتی

در سایت قالیشویی عابدینی شما میتوانید هزینه خدمات دریافتی‌تان را از طریق درگاه بانک به صورت آنلاین پرداخت کنید. مشتریانی که از این سیستم برای پرداخت استفاده کنند از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد.

کارخانه قالیشوی عابدینی

- عضو رسمی قالیشویان تهران (مجاز)
- با شماره پروانه : 232
- و کد شناسه صنفی : 0445767061
- تحویل 48 ساعته
- صد در صد بدون مواد (با تضمین کتبی)
- متخصص در شستشوی فرش ابریشم، گل ابریشم و دستباف با دستگاه مخصوص

خدمات

- شستشوی فرش با عالیترین و نازلترین قیمت
- لول + اتو = کاور
- تحویل 48 ساعته بدون تعطیلی
- سرویس سراسر تهران بزرگ
- مبل شویی، خشکشویی خوشخواب، موکت بادستگاه رادکتور و شامپوی خارجی (در محل)